Nissan X-TRAIL

ГАЛЕРЕЯ


СПОРТИВНИЙ СТИЛЬ

ЕКСТЕР’ЄР

Профіль X-TRAIL захоплює: стильна передня частина, атлетичні лінії крил і сучасні акценти задніх габаритних вогнів.

СВІТЛОДІОДНІ ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ

Світлодіодні денні ходові вогні є візитною карткою Nissan X-TRAIL, вони створюють яскраве враження з першого погляду. Просто неможливо залишитися непоміченим у потоці машин.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Повністю світлодіодні фари є відмінною рисою топових версій. Вони забезпечують яскравіше освітлення, на відміну від традиційних ламп розжарювання, та підкреслюють солідність власника.


РОЗСЛАБТЕСЯ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ПОЇЗДКОЮ

ІНТЕР’ЄР

Інтер'єр X-TRAIL подарує вам комфорт за будь-яких умов за бортом.

ВИМАГАЙТЕ БІЛЬШЕ: NISSAN X-TRAIL Є ЩО ЗАПРОПОНУВАТИ

У Nissan X-TRAIL збільшено вільний простір над головою водія та пасажирів, а також є зручна система компонування сидінь. Задні сидіння, що зрушуються, дозволяють вам збільшити обсяг багажного відділення або додати простору для ніг. У топових комплектаціях шкіряні сидіння з подвійною прострочкою та панорамний дах підкреслюють відчуття розкоші, а додаткові повітроводи для пасажирів другого ряду подарують комфорт у будь-яку погоду.

СИДІННЯ ZERO GRAVITY

На створення сидінь X-TRAIL Zero-Gravity інженерів Nissan надихнули дослідники космосу — астронавти, які вільно літають у «нейтральній» позі в невагомості. Результатом стали сидіння, що зменшують втому та підтримують бадьорість навіть під час довгих поїздок.

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Панорамний дах з електроприводом* відкриває безмежні простори зоряного неба.


ЗРОБІТЬ ЙОГО ВАШИМ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ АВТОМОБІЛЯ

ЗРОБІТЬ СВОЮ ПРИГОДУ ЗАХОПЛЮЮЧОЮ

Кожен оригінальний аксесуар Nissan було створено та протестовано в жорстоких випробуваннях для бездоганної роботи у вашому ​Nissan X-TRAIL. При встановленні аксесуара у дилера в момент покупки Nissan також подарує вам обмежену гарантію для більшої впевненості. Обмежена гарантія також діє на аксесуари, придбані в кредит, за умови встановлення у дилера в момент покупки.

НАДАЙТЕ NISSAN X-TRAIL ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися