ЕФЕКТИВНА ДИНАМІКА

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

Nissan X-TRAIL оснащено бензиновим чотирициліндровим дволітровим двигуном потужністю 144 к.с. Пропонується у варіантах з переднім або повним приводом, механічною КПП або варіатором X-Tronic. Nissan X-TRAIL також доступний з більш потужним бензиновим двигуном обсягом 2,5 л потужністю 171 к.с.

ВАРІАТОР XTRONIC

Варіатор Xtronic доступний у моделях Nissan X-TRAIL з бензиновими двигунами. Xtronic забезпечує безступінчастий потік потужності. У новій конструкції варіатора вдалося зменшити тертя до 40%, а вибір передавальних чисел перевершує деякі традиційні восьмиступінчасті АКПП.

МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

Шестиступінчаста механічна КПП з ефективно підібраними передавальними числами дозволить завжди обрати правильну передачу.

Порівняння двигунів
ДвигунВитрата палива в міському режимі (л/100 км)1
Витрата палива в заміському режимі (л/100 км)1

Витрата палива в комбінованому режимі (л/100 км)1
Викид СО2
1,6 л dCi 130 4WD 6MT6,24,85,3139
1,6 л dCi 130 2WD CVT5,84,75,1135
2,0 л 2WD 6MT
11,26,68,3192
2,0 л 2WD CVT9,06,17,1165
2,0 л 4WD CVT
9,46,47,5174
2,5 л 4WD CVT11,36,68,3192

1 Відповідно до Директиви ЄС 1999/100. Дані по витраті палива отримані в стандартизованих умовах із застосуванням спеціального вимірювального обладнання. Реальна витрата палива може відрізнятися в силу впливу різних об’єктивних і суб’єктивних факторів: вологості, тиску і температури навколишнього повітря, фракційного складу використовуваного палива, рельєфу місцевості, характеристик дорожнього покриття, швидкості руху автомобіля, напрямку і швидкості вітру, атмосферних опадів, тиску в шинах, а також їх розмірності, марки і моделі, маси вантажу, що перевозиться (включаючи водія і пасажирів) і манери водіння (частота та інтенсивність поздовжніх і поперечних прискорень, середня швидкість).


ГОТОВИЙ ДО ДОРІГ І БЕЗДОРІЖЖЯ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-I

Інтелектуальна система повного приводу All-Mode 4x4-i* Nissan X-TRAIL підходить для вирішення будь-яких завдань, наприклад поїздки по місту в негоду або заміські пікніки.

ІНТУЇТИВНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД

Nissan X-TRAIL дарує впевненість на будь-якому покритті. Для максимальної ефективності можна використовувати режим постійного приводу на одну вісь, а система Nissan X-TRAIL 4×4-i в автоматичному режимі контролює стан покриття та ефективно перерозподіляє момент між передньою та задньою віссю для максимальної керованості. Режим блокування міжосьового диференціала ідеально підходить для складніших умов.


ЗНИЖУЄ ЧАС РЕАКЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ

Автомобіль для бездоріжжя Nissan X-TRAIL обладнано системами безпеки, які допоможуть уникнути зіткнення.

ПОКРАЩЕНА ПЛАВНІСТЬ ХОДУ

Під час гальмування перед поворотом або зупинкою на автомобілях ​Nissan X-TRAIL з варіатором для більш рівномірного та ефективного уповільнення система активного гальмування двигуном* використовує гальмування двигуном.

ЗАБУДЬТЕ ПРО НЕРІВНОСТІ

Нерівна дорога? Система гасіння коливань кузова* акуратно уповільнює автомобіль і знижує оберти двигуна, щоб зробити рух комфортнішим.

ЛЕГКИЙ СТАРТ У ГОРУ

Система допомоги під час старту в гору утримує стоянкове гальмо Nissan X-TRAIL, поки ви переносите ногу з педалі гальма на педаль газу, запобігаючи відкату.

ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ

Система імітації блокування міжколісного диференціала контролює прослизання коліс, пригальмовує ковзаючі колеса та перерозподіляє крутний момент на колеса з найкращим зчепленням з дорогою.

ПРОХОДЬТЕ ПОВОРОТИ ВПЕВНЕНО

Система активного контролю траєкторії руху покращує поведінку автомобіля на поворотах. Вона індивідуально контролює крутний момент кожного колеса для більш упевненого проходження поворотів.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися