ПОКАЖИ СВІЙ ХАРАКТЕР

Juke

СИНIЙ

ТЕМНО-СIРИЙ

ЧОРНИЙ

ЖОВТИЙ

ТЕМНО-ФIОЛЕТОВИЙ

ЧЕРВОНИЙ

БIЛИЙ

ТЕМНО-ЧЕРВОНИЙ

БIЛИЙ ПЕРЛАМУТР

СРIБЛЯСТИЙ

ЦІНА ВІД *Кредит від 0,01% на 2 роки СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

¹ Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк – 24 місяців, аванс – 55% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5%, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн, комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн щодо кожної 1000 грн кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46% річних. Кредит надається у відділеннях банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.

ОСНОВНІ МОМЕНТИ

НЕ БІЙТЕСЯ ВІДРІЗНЯТИСЯ

Стильний спортивний кросовер Nissan JUKE ніби створений для міських вулиць.
ЗАЦІКАВЛЕНІ В NISSAN JUKE?

ВАШ NISSAN JUKE, ВАШ СТИЛЬ

Студія дизайну Nissan пропонує вам адаптувати свій кросовер Nissan JUKE за допомогою цілого ряду комплектів персоналізації. Додайте свій штрих до бездоганного стилю моделі Nissan JUKE, вибравши свій улюблений колір оздоблення, тканину, пластик і багато іншого у поєднанні з гармонійними легкосплавними колісними дисками діаметром 18 дюймів.

Персоналізуйте свій NISSAN Juke

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ ЗМІНИ НАЛАШТУВАНЬ  — ЗМІНА НАСТРОЮ НА ХОДУ

Міський кросовер Nissan JUKE працює в режимі, який відповідає вашому настрою завдяки подвійному агенту, розміщеному на передній панелі. Це система динамічної зміни налаштувань автомобіля (NDCS)*. Використовуючи інтуїтивні налаштування, змінюйте чутливість педалі акселератора та рульового колеса, щоб відчути себе справжнім спортсменом. Інші налаштування дозволяють встановити автоматичний режим кондиціонування.

ALL-MODE 4X4-I З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Традиційні повнопривідні системи розподіляють потужність автомобіля між передніми та задніми колесами. Моделі Nissan JUKE, обладнані автоматичною повнопривідною системою 4×4-i*, дозволяють додатково розподіляти потужність між задніми колесами. Така система розподілу крутного моменту направляє більший об’єм потужності на зовнішнє заднє колесо під час повороту, що дозволяє вам точно тримати курс і набирати швидкість без додаткових ускладнень.

УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Міський кросовер Nissan JUKE захищає вас від несподіванок. А все тому, що цю модель обладнано комплексною системою активної безпеки Nissan Safety Shield*, у тому числі системами попередження про зміну смуги руху та розпізнавання рухомих об’єктів, а також об’єктів, що знаходяться поза зоною вашої видимості.

ЕМОЦІЇ NISMO

Динамічні характеристики наших автомобілів — це одна з головних турбот компанії Nissan. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі особливий спортивний варіант моделі компактного кросовера Nissan JUKE — модель NISMO RS з двома можливими типами трансмісії.

NISSAN JUKE

ЗА ЩО ВЛАСНИКИ NISSAN JUKE ЦІНУЮТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

Стильний спортивний кросовер Nissan JUKE ніби створений для міських вулиць.

NISSAN JUKE

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ВИРІЗНЯТИСЯ НА ДОРОЗІ

Згідно з відгуками відвідувачів автосалону про Nissan JUKE, вони належним чином оцінили індивідуальність оновленого міського кросовера. Новий, ще спортивніший та виразніший дизайн екстер’єру, приголомшливо насичені кольори кузова. Оновлений Nissan JUKE — автомобіль для по-справжньому яскравих індивідуальностей, які цінують свободу самовираження, динаміку та драйв.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.
Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися