ТЕХНОЛОГІЇ

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

Передові технології, якими може бути оснащено ваш надійний седан Nissan SENTRA в залежності від комплектації, забезпечать вам зв'язок зі світом, миттєвий доступ до інформації та оптимальний маршрут до місця призначення.

NISSANCONNECT

NissanConnect* входить до стандартної комплектації Elegance Connect. Система передбачає сенсорний екран з діагоналлю 5,8 дюйма та забезпечує роботу функцій навігації, засобів зв'язку та мультимедіа.

BLUETOOTH

Завдяки технології Bluetooth*, ви можете слухати улюблену музику через смартфон, а також приймати дзвінки за допомогою бездротового зв’язку.

USB-ПОРТ

Порт для підключення iPod/USB-пристроїв* у вашому легковому автомобілі Nissan SENTRA дозволяє відображати на екрані обкладинки музичних альбомів, не відриваючи при цьому рук від керма.


ЯКІСТЬ, ЩО ПЕРЕВЕРШУЄ ОЧІКУВАННЯ

ДРІБНИЦІ, ЯКІ ВСЕ ЗМІНЮЮТЬ НА КРАЩЕ

ЗАПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

З системою безключового доступу* вам більше не потрібно діставати ключ — достатньо відкрити автомобіль за допомогою кнопки на дверях і запустити двигун кнопкою Start.

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY»*

Ця система дозволяє вам відкривати і закривати двері та багажник, не дістаючи ключ із кишені або сумочки.

АВТОМАТИЧНИЙ ДВОЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Ви любите, щоб у машині було тепло. А пасажиру на передньому сидінні подобається прохолода. Не проблема. Роздільний клімат-контроль* дозволяє водієві та пасажирові вибрати налаштування на свій смак. Не менш комфортно будуть почувати себе пасажири на задньому сидінні — для них передбачена окрема система обігріву та вентиляції.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Система круїз-контролю* гарантує безпечне та невимушене керування автомобілем. Увімкніть круїз-контроль, і швидкість автомобіля залишатиметься незмінною. Цей режим ідеально підходить для спокійного руху на далекі відстані. З ним ви можете бути впевнені, що ніколи не порушите встановлену межу швидкості.

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Передні сидіння з підігрівом забезпечать вам і вашому пасажирові комфорт холодного ранку.

ЕЛЕКТРОПРИВІД СКЛАДАННЯ ТА ПІДІГРІВ ДЗЕРКАЛ ЗАДНЬОГО ВИДУ

У холодний день ви зможете розтопити сніг або усунути запітніння з дзеркал одним натисканням кнопки. Крім того, автомобіль обладнано електроприводом складання дзеркал*, щоб уникнути їх пошкодження під час маневрів у вузькому просторі.

УПРАВЛІННЯ АУДІОСИСТЕМОЮ ТА КРУЇЗ-КОНТРОЛЕМ НА РУЛЬОВОМУ КОЛЕСІ

Залежно від обраної моделі ви можете управляти аудіосистемою та системою круїз-контролю, не відриваючи рук від керма.

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З АВТОЗАТЕМНЕННЯМ*

Ця функція автоматично затемнює дзеркало заднього виду, запобігаючи осліпленню водія яскравим світлом фар автомобіля позаду.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ВСЬОМУ ЗНАЙДЕТЬСЯ МІСЦЕ


СЕДАН З МОЖЛИВОСТЯМИ ХЕТЧБЕКА

Піднявши спинки сидінь, ви отримаєте багато простору в Nissan SENTRA — і для пасажирів, і в багажному відділенні. За необхідності в додатковому місці для багажу розділені у співвідношенні 60/40 задні сидіння, що складаються, дозволяють збільшити площу багажного відділення, водночас дозволяючи пасажиру на задньому сидінні подорожувати з комфортом. Спробуйте опустити обидві спинки заднього сидіння, а також переднього пасажирського, і у вашу машину поміститься велосипед, драбина або дошка для серфінгу.

МІСТКЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Класична трьохоб’ємна конструкція кузова — це чудовий варіант не тільки з естетичної точки зору, а і з точки зору ємності багажника. Об’єм багажного відділення в 511 літрів дозволяє розмістити в ньому більше багажу, ніж у багатьох більших за розміром седанів. Тому Nissan SENTRA — ідеальний вибір для сім’ї та бізнесу.


ФІЛОСОФІЯ БЕЗПЕКИ NISSAN

ІННОВАЦІЇ, ЩО ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ВАС

У компанії Nissan існує комплексний підхід до безпеки, яким ми керуємося під час розробки та виготовлення кожного автомобіля, від «каркаса безпеки» кузова до електронних систем управління гальмуванням і збереження курсової стійкості.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Під час руху заднім ходом камера* дозволяє бачити все, що відбувається позаду. Щоб дізнатися, чи доступна ця опція, дивіться опис комплектації автомобіля.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ*

У Nissan SENTRA передбачено фари з можливістю автоматичного ввімкнення в умовах обмеженої видимості, наприклад у сутінках або в похмуру погоду.

ДО ШЕСТИ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

У непередбаченій ситуації вас і ваших пасажирів захистять подушки безпеки* в кількості до шести штук залежно від комплектації.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ ГАЛЬМІВНИХ ЗУСИЛЬ І СИСТЕМОЮ ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Антиблокувальна система гальм дозволяє впоратися з керуванням під час різкого гальмування, а система електронного розподілу гальмівних зусиль розподілить гальмівну енергію між передньою та задньою осями. Вінець гальмівної системи надійного седана Nissan SENTRA — система екстреного гальмування. У разі різкого натискання на педаль гальма система отримує сигнал про небезпеку та додає гальмівної сили.

ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ

Коли електронна система курсової стійкості (ESP) отримує сигнал про відхилення від курсу, вона автоматично задіює гальмівну систему, а за необхідності ще й зменшує крутний момент двигуна, щоб допомогти вам вирівняти курс

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися