НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА NISSANCONNECT

Завантажте додаток NissanConnect* на ваш смартфон, зареєструйтесь на платформі YOU+Nissan і зробіть ваш X-TRAIL частиною інформаційного простору. Багатофункціональна мультимедійна система NissanConnect відкриє вам доступ до соціальних мереж, допоможе знайти цікаві місця або просто дозволить слухати улюблену музику з вашого телефону.

ВБУДОВАНА НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

Навігаційна система GPS Nissan X-TRAIL і підтримка служб геолокації NissanConnect, дозволить вам з легкістю дістатися до будь-якого місця по дорогам і по бездоріжжю.

МУЛЬТИМЕДІА: ВАША МУЗИКА, ВСЕ ЯК ВИ ЛЮБИТЕ

USB-роз’єм Nissan X-TRAIL ідеально підходить для під’єднання MP3-плеєра та управління списком відтворення. Ви також можете підключити програвач до стандартного AUX-роз’єму.

ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ

Додатки NissanConnect перетворюють ваш Nissan X-TRAIL на центр управління поїздкою: керуйте музикою, спілкуйтеся в соціальних мережах, дізнавайтеся прогноз погоди, прокладайте маршрути, шукайте об’єкти на мапі та багато іншого.

BLUETOOTH

Відповісти на дзвінок? З легкістю. Ваш X-TRAIL підключиться до будь-якого смартфону за допомогою технології Bluetooth, аби ви змогли відповісти на дзвінок, не забираючи рук від рульового колеса.


ЗАБУДЬТЕ ПРО ТІСНІ МІСЦЯ

ВИД ЗГОРИ

Система кругового огляду* одночасно використовує чотири камери для виведення на екран оточення навколо вашого автомобіля. Ви також можете вивести на екран зображення однієї з трьох камер (передньої, задньої, справа) для більш точного та безпечного паркування.

НЕ ТУРБУЙТЕСЬ ПРО ЗІТКНЕННЯ

Задні датчики паркування* Nissan X-TRAIL за допомогою звукового сигналу сповістять вас про наявність перешкоди на відстані до 1,8 м. По мірі наближення до перешкоди частота звукового сигналу збільшується, що дозволяє вам впевнено маневрувати в тісних місцях.

НЕ ТУРБУЙТЕСЬ ПРО ЗІТКНЕННЯ

Задні датчики паркування* Nissan X-TRAIL за допомогою звукового сигналу сповістять вас про наявність перешкоди на відстані до 1,8 м. По мірі наближення до перешкоди частота звукового сигналу збільшується, що дозволяє вам впевнено маневрувати в тісних місцях.


ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

Комплекс систем активної безпеки Nissan Safety Shield* — це сучасний підхід до безпеки, який лежить в основі створення та виробництва кожного автомобіля Nissan.

ТЕХНОЛОГІЇ SAFETY SHIELD

ЗАБУДЬТЕ ПРО СЛІПІ ЗОНИ

Система моніторингу сліпих зон попередить вас про наявність у «сліпий» зоні транспортних засобів сигналом на бічному дзеркалі заднього виду та на 5-дюймовому дисплеї перед водієм. Під час наступного включення сигналу повороту система повторно попередить водія за допомогою звукового сигналу.

ТРИМАЙТЕСЯ СВОЄЇ СМУГИ

Якщо ви випадково перетнули лінію дорожньої розмітки, система контролю рядності руху попередить вас про це за допомогою звукового та візуального сигналу. При цьому система не реагуватиме на перестроювання при включеному покажчику повороту.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ЦИФРОВОГО ПОМІЧНИКА ПРИ ПАРКУВАННІ

Система кругового огляду за допомогою звукового та візуального сигналу попередить водія про виявлення рухомого об’єкту.

ЗАХИЩАЄ НАЙВАЖЛИВІШЕ

Nissan X-TRAIL оснащено системами активної та пасивної безпеки, включно з фронтальними та боковими подушками безпеки й шторками безпеки.


ІННОВАЦІЇ ПЕРЕД ВАМИ

ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

Багатофункціональний 5-дюймовий дисплей на панелі приладів — інноваційна система, що дозволяє вам сконцентрувати увагу на дорозі. Дисплей високої чіткості розташовано безпосередньо перед очима водія. На ньому відображаються налаштування системи навігації, текстові повідомлення та відомості про виклики, а також сервісні нагадування, мапи, вказівки системи навігації та багато іншого.

БІЛЬШ БЕЗПЕЧНЕ ВОДІННЯ

На дисплеї відображаються попередження систем безпеки, наприклад системи контролю рядності руху та системи моніторингу «сліпих» зон. Налаштувати гучність звукових сповіщень можна для кожної з систем.

ВІДТВОРЕННЯ ОДНИМ ДОТИКОМ

Просто підключить MP3-програвач, і перелік усіх композицій буде у вас перед очима.

КОЛІР НА ВИБІР

Оформлюйте екран у приємній для вас кольоровій гамі, змінюючи кольори автомобіля на екрані.

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ

Детальні вказівки системи навігації дублюються на дисплеї, розташованому перед водієм, і ви ніколи не пропустите потрібний поворот.


УСЕ ТАК, ЯК ПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ

КОМФОРТ

Кросовер Nissan X-TRAIL подарує вам комфорт у будь-якій ситуації: у мальовничому місці під зоряним нічним небом або прохолодним ранком.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Передні сидіння з підігрівом подарують вам додаткову зручність і комфорт.

ЗАПУСК АВТОМОБІЛЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КНОПКИ

Система безключового доступу «I-key» (чіп-ключ) від Nissan і можливість запуску автомобіля лише за допомогою кнопки позбавлять вас необхідності постійно діставати ключ. Доступно, починаючи з версії SE. Один дотик — і ви вже в дорозі.

ДВОЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ*

Створіть власний мікроклімат — водій і передній пасажир мають можливість окремо налаштувати комфортну температуру у своїй частині салону.

ПІДСТАКАННИКИ З ФУНКЦІЄЮ ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ПІДІГРІВУ

Зберігає ваші напої теплими або охолодженими.


ПОМІСТЯТЬСЯ ВСЕ ТА ВСІ

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Довжина вантажного відсіку автомобіля для бездоріжжя Nissan X-TRAIL становить близько 2,5 м і дозволяє перевезти будь-які вантажі. Спинки другого ряду сидінь, що окремо складаються, дозволять вам з комфортом перевезти вантаж і пасажирів, а для великих за довжиною предметів спеціально передбачено центральний підлокітник, що складається.

ЕЛЕКТРОПРИВІД ЗАДНІХ ДВЕРЕЙ ІЗ СИСТЕМОЮ HANDS FREE

Для комфортного доступу задні двері Nissan X-TRAIL відчиняються під кутом близько 80 градусів. Задніми дверима з електроприводом* можна керувати за допомогою кнопки із салону автомобіля, кнопки на багажних дверях або просто провівши рукою під сенсорним датчиком, що відповідає за відкриття багажника “Hands free”.

СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Система організації багажного відділення передбачає комплект полиць і роздільників, що дозволяють створити різні конфігурації вантажного простору. Ви легко впораєтеся з нею однією рукою.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися