М.ЛЬВІВ, ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА, 306

+38 (032) 242 26 27

ПнВтСрЧтПтСб
Продаж09:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-17:00
Сервіс09:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-15:0009:00-15:00
Запчастин09:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-19:0009:00-15:0009:00-15:00

Керівник дилерського центру

Любомир Жеребецький

Головний бухгалтер
Галина Сас
e-mail: G.sas@gas.lviv.ua


Відділ продажу

reception@gas.lviv.ua
ТЕЛ.: +38 (032) 242 26 27

Фахівець з продажу
Ярослава Бойко
внутрішній номер: 1111
e-mail: J.bojko@gas.lviv.ua

Фахівець з продажу
Любомир Липецький
внутрішній номер: 1112
e-mail: Lubomyr.Lypetskyi@gas.lviv.ua

Фахівець з продажу
Лілія Гуменна
внутрішній номер: 1107
e-mail: L.Humenna@gas.lviv.ua


Сервісний центр

Керівник сервісного центру 
Володимир Місюк
тел.: +38 (032) 242 26 27
внутрішній номер: 1103
e-mail: M.volodymyr@gas.lviv.ua


Післяпродажне обслуговування

ТЕЛ.: +38 (032) 242 26 27

Майстер-продавець
Назар Штойко
внутрішній номер: 1122
e-mail: N.Shtoyko@gas.lviv.ua

Майстер-продавець
Юрій Вівчарук

внутрішній номер: 1123
e-mail: Y.Vivcharuk@gas.lviv.ua

Майстер-продавець
Іван Зелізний

внутрішній номер: 1121
e-mail: I.Zeliznyi@gas.lviv.ua


Відділ гарантії

Інженер з гарантії
Андрій Клінгер

тел.: +38 (032) 242 26 27
внутрішній номер: 1128
e-mail: A.klinger@gas.lviv.ua


Відділ запасних частин

ТЕЛ.: +38 (032) 242 26 27

Керівник відділу запасних частин
Юрій Сус

внутрішній номер: 1105
e-mail: Y.sus@gas.lviv.ua

Продавець-консультант відділу запасних частин
Юрій Строгуш

внутрішній номер: 1104
e-mail: Yuriy.Strohush@gas.lviv.ua


Відділ кузовних робіт та малярний цех

тел.: +38 (032) 23 23 529
e-mail: paint@aria.lviv.ua