10 РОКІВ ІННОВАЦІЙ

Qashqai

ЧЕРВОНИЙ

БРОНЗОВИЙ

ТЕМНО-ФIОЛЕТОВИЙ

СИНIЙ

ТЕМНО-СIРИЙ

ЧОРНИЙ

БIЛИЙ

ТЕМНО-ЧЕРВОНИЙ

СРIБЛЯСТИЙ

БIЛИЙ ПЕРЛАМУТР

ЦІНА ВІД *Кредит від 0,01% на 2 роки СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк – 24 місяців, аванс – 55% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5%, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн, комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн щодо кожної 1000 грн кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46% річних. Кредит надається у відділеннях банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.


БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО НОВИЙ ДИЗАЙН

NISSAN QASHQAI: ІНШИЙ ПОГЛЯД НА КРОСОВЕР

У 2007 році, коли на ринку вперше з'явився Nissan QASHQAI, він дійсно відкрив нову еру в автомобілебудуванні! Сьогодні ми представляємо той самий кросовер у зухвалому новому дизайні, озброєний провідними технологічними рішеннями, сучасними комунікаційними системами, із спортивною динамікою та відточеною керованістю, що забезпечує водієві повний контроль над автомобілем. Випробуйте Nissan QASHQAI — безкомпромісний міський кросовер.
ЗАЦІКАВЛЕНІ В NISSAN QASHQAI?

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПОВОРОТУ

Nissan QASHQAI отримав безліч захисних систем із використанням датчиків і камер. Разом вони забезпечують вашу впевненість і повний контроль над ситуацією. Дізнайтеся, що таке безпечне водіння, завдяки комплексу систем Nissan Safety Shield.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ ІЗ СИСТЕМОЮ NISSAN CONNECT

Мультимедійна система NissanConnect* поєднала в собі не тільки стандартні аудіо- та навігаційну системи, а ще й пропонує комунікаційні функції, що відкривають швидкий доступ до ваших улюблених соціальних мереж, різноманітних послуг у дорозі та інших служб. Ваш автомобіль стане частиною сучасного інформаційного простору — так само як і ваш смартфон, планшет або комп’ютер.

5-ДЮЙМОВИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОЛЬОРОВИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ

Розташований на панелі приладів дисплей виводить всю необхідну інформацію з бортового комп’ютера у режимі реального часу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає можливість легко налаштувати все на свій смак.

КОНТРОЛЬ НА ВСІ 360° ІЗ СИСТЕМОЮ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ*

Зображення від чотирьох камер, розташованих по периметру Nissan QASHQAI, утворюють єдину картинку, демонструючи всі об’єкти навколо вашого автомобіля. Ви також можете вивести на екран зображення однієї з трьох камер (передньої, задньої, справа) для більш точного та безпечного паркування.

Послуги та додатки можуть надаватися сторонніми особами, які перебувають поза зоною відповідальності Nissan, умови їх надання може бути змінено без попереднього повідомлення або виникнення зобов’язань перед Nissan або його агентами (у тому числі, з-поміж іншого, послуги, надання яких було припинено або призупинено сторонніми особами). Робота деяких функцій віддаленого доступу потребує використання сумісного мобільного телефону або пристрою, що не входить до комплекту поставки автомобіля. Послуги стільникового зв’язку надають оператори стільникового зв’язку, які перебувають поза зоною відповідальності Nissan. Послуги стільникового зв’язку можуть бути недоступні в деяких регіонах. За перебування у роумінгу та (або) прийом/передачу даних може стягуватися плата. Nissan не несе відповідальності за заміну або оновлення обладнання, а також за витрати, пов’язані зі зміною умов надання послуг.


ТЕХНОЛОГІЇ АКТИВНОЇ ПІДВІСКИ

ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ДОРІГ

Додатково до стандартних систем ABS та ESP, Nissan Qashqai оснащено комплексом систем управління шасі, які роблять автомобіль ще більш чутливим, передбачуваним у керуванні та безпечним.

ОБЛАДНАННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Nissan QASHQAI — сучасний кросовер з інтелектуальними системами та технологіями для більш комфортної й безпечної їзди та оздобленням преміального рівня.

ДОДАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ QASHQAI

ЧОМУ САМЕ NISSAN QASHQAI?

ВІДЕООГЛЯДИ ТА ВІДГУКИ

Nissan Qashqai — ідеальний автомобіль для міста.

Комфорт, динамічність і стиль — що ще потрібно для міського кросовера? Високий кліренс, зручне кермо, чіткі перемикання коробки передач.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися