ТРИМАЙТЕСЯ ЗАДАНОГО КУРСУ

КОНТРОЛЬ І ВПЕВНЕНІСТЬ

Системи управління шасі забезпечують кращу керованість і дарують відчуття впевненості й контролю на кожному повороті.

ПЛАВНІСТЬ ХОДУ

Система гасіння коливань кузова* акуратно коригує рух автомобіля, знижуючи оберти двигуна або гальмуючи його, щоб уникнути зайвих кренів кузова на нерівних дорогах.

КОНТРОЛЬ ТРАЄКТОРІЇ

Система активного контролю траєкторії руху* забезпечує впевнену керованість на поворотах, контролюючи тиск у гальмівній системі відповідно до кожного колеса.

ЕФЕКТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Система активного гальмування двигуном сприяє уповільненню автомобіля на поворотах і зменшує навантаження на гальма, полегшуючи виконання маневру (наявна лише у версіях з варіатором).

Порівняння двигунів
ДвигунВитрата палива в міському режимі (л/100 км)1
Витрата палива в заміському режимі (л/100 км)1

Витрата палива в комбінованому режимі (л/100 км)1
Викид СО2
1,2 л DIG-T 115 2WD 6MT7,85,36,2144
1,2 л DIG-T 115 2WD CVT
7,85,36,2144
2,0 л 2WD 6MT10,76,07,7178
2,0 л 2WD CVT
9,25,56,9159
2,0 л 4WD CVT9,66,07,3169
1,6 л dCi 130 2WD CVT5,64,54,9129

1 Відповідно до Директиви ЄС 1999/100. Дані по витраті палива отримані в стандартизованих умовах із застосуванням спеціального вимірювального обладнання. Реальна витрата палива може відрізнятися в силу впливу різних об’єктивних і суб’єктивних факторів: вологості, тиску і температури навколишнього повітря, фракційного складу використовуваного палива, рельєфу місцевості, характеристик дорожнього покриття, швидкості руху автомобіля, напрямку і швидкості вітру, атмосферних опадів, тиску в шинах, а також їх розмірності, марки і моделі, маси вантажу, що перевозиться (включаючи водія і пасажирів) і манери водіння (частота та інтенсивність поздовжніх і поперечних прискорень, середня швидкість).


СПОРТИВНИЙ НОРОВ

РУХ ІЗ КОМФОРТОМ

Default Оновлена підвіска кросовера Nissan QASHQAI подарує вам відмінну плавність ходу та контроль на будь-якій дорозі.

ТОНКЕ НАЛАШТУВАННЯ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

Рульове управління з електропідсилювачем забезпечує миттєву та точну відповідь. Nissan QASHQAI дозволяє регулювати чутливість рульового управління — звичайний режим для щоденного керування або спортивний, коли вам хочеться сильних відчуттів.

ПІДВІСКА ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ДОРІГ

Підвіска кросовера Nissan QASHQAI упевнено почуває себе на поганій дорозі, а збільшений дорожній просвіт на автомобілях для українського ринку дозволить вам відкрити незвідані маршрути. Двопоршневі амортизатори та багатоважільна підвіска з легкістю справляються з будь-якими нерівностями на дорозі.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися