ГОЛОВНЕ — ЦЕ БЕЗПЕКА

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПОВОРОТУ

Комплекс систем активної безпеки Safety Shield* — це сучасний підхід до безпеки, який лежить в основі проектування та виробництва кожного автомобіля Nissan.

Nissan QASHQAI: Nissan QASHQAI Safety Shield

РОЗУМНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ

БАЧИТИ БІЛЬШЕ

Система автоматичного перемикання світла за необхідності самостійно вмикає дальнє світло фар і перемикає його на ближнє за наявності зустрічних автомобілів. А світлодіодні фари ближнього та дальнього світла зроблять нічну дорогу яскравішою.

ТРИМАЙТЕ КУРС

Якщо ви випадково перетнули лінію дорожньої розмітки, система контролю рядності руху попередить вас про це за допомогою звукового та візуального сигналу. При цьому система не реагуватиме на перестроювання, якщо ви увімкнете покажчик повороту.

БЕЗМЕЖНИЙ ОГЛЯД

Система моніторингу «сліпих» зон попередить вас про наявність у «сліпий» зоні інших транспортних засобів за допомогою сигналу на бічному дзеркалі заднього виду та дисплеї на передній панелі. У разі ввімкнення сигналу повороту для перестроювання система додатково попередить водія про небезпеку за допомогою звукового та візуального сигналу за наявності у «сліпий» зоні інших транспортних засобів.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Nissan QASHQAI оснащено новітніми технологіями безпеки, в тому числі, системою розпізнавання рухомих об’єктів. Якщо автомобіль стоїть на місці, але в зоні видимості системи з’являється рухомий об’єкт, в салоні почне звучати застережливий сигнал, а на моніторі буде виділено сегмент, що відповідає місцезнаходженню цього об’єкта.

ЧАС ЗРОБИТИ ПЕРЕРВУ?

Система контролю втоми водія стежить за вашим стилем керування та визначає рівень концентрації та втоми. За допомогою звукового та візуального сигналу вона попередить вас про те, що слід зробити перерву.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

Nissan QASHQAI оснащено повним набором засобів активної та пасивної безпеки, у тому числі комплексом систем активної безпеки Safety Shield та шістьома подушками безпеки.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

Nissan QASHQAI оснащено повним набором засобів активної та пасивної безпеки, у тому числі комплексом систем активної безпеки Safety Shield та шістьома подушками безпеки.


БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ

Сучасна мультимедійна система NissanConnect* у вашому Nissan QASHQAI поєднує в собі комфортне управління музикою, системою навігації та комунікаційними можливостями на кольоровому сенсорному дисплеї з діагоналлю 7 дюймів. Вона також підтримує функцію підключення смартфону через Bluetooth або USB-порт, що дозволяє вам слухати улюблену музику, бути в курсі останніх новин соціальних мереж і навіть шукати інформацію в Інтернеті.

БУДЬТЕ В КУРСІ НАЙВАЖЛИВІШОГО

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТОМОБІЛЬ: У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ ТА ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮ

Поворот за поворотом

Детальні вказівки системи навігації дублюються на 5-дюймовому дисплеї на панелі приладів перед водієм та доставлять вас точно в пункт призначення.

ВЕСЬ ПЛЕЙЛІСТ ПЕРЕД ОЧИМА

Відстежуйте інформацію про ваші улюблені треки під час їх відтворення.

ОБЕРІТЬ СВІЙ СТИЛЬ ВОДІННЯ

Кросовер Nissan QASHQAI дозволяє вам вибирати зворотний зв’язок рульового управління — звичайний для щоденного керування або спортивний, коли вам хочеться сильних відчуттів.

ОБЕРІТЬ КОЛІР

Настав час додати індивідуальності вашому Nissan QASHQAI. Змінюйте колір свого кросовера Nissan QASHQAI так, як хочеться саме вам.


ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПАРКУВАЛЬНИК

Припаркувати ваш Nissan QASHQAI так само легко, як і керувати ним. Інтелектуальна система допомоги при паркуванні*, система кругового огляду з чотирма камерами, а також передні та задні датчики паркування попередять вас про наявність перешкод.

Кросовер Nissan QASHQAI

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Система кругового огляду* дозволить вам припаркуватися навіть у найтіснішому місці. Одночасне виведення на дисплей зображень від чотирьох камер дає повне уявлення про ситуацію навколо автомобіля.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРАЛЕЛЬНОМУ ТА ПЕРПЕНДИКУЛЯРНОМУ ПАРКУВАННІ

Знайдіть відповідне місце для паркування та після підтвердження системи здійснюйте керування Nissan QASHQAI відповідно до вказівок на дисплеї. Система виконає рульове управління та припаркує автомобіль заднім ходом


ЖИВІТЬ ЛЕГКО

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТ

Сучасні можливості кросовера Nissan QASHQAI зроблять ваше повсякденне життя простішим і комфортнішим.

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY» (ЧІП-КЛЮЧ) ВІД NISSAN

З системою безключового доступу «I-key» (чіп-ключ)* QASHQAI можна відчинити простим натисканням кнопки. Після цього просто натисніть кнопку запуску, та можна починати рух.

ЯСНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

З функцією підігріву лобового скла ThermaClear* ви забудете про скребок для льоду. Навіть у найлютіші морози. Вона також швидко усуне запотівання, щоб направити більше теплого повітря в салон.

ДВОЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Двозонний клімат-контроль* дозволяє створити власний мікроклімат як водієві, так і передньому пасажиру, а для пасажирів на задніх сидіннях доступні окремі вентиляційні отвори. Клімат-контроль також автоматично підтримує задану температуру.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


ПОМІСТИТЬСЯ ВСЕ

НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

Задні сидіння, що складаються у пропорції 60:40, дозволять вам перевезти будь-який вантаж: завантажити повсякденні покупки або взяти з собою все необхідне для сімейного відпочинку. Крім того, у багажнику розміщено повнорозмірне запасне колесо.

МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ КОНСОЛІ

Місця для зберігання в новій центральній консолі Nissan QASHQAI: найпотрібніше завжди під рукою, але приховано від сторонніх очей.

НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ РУКАВИЧОК

У великому ящику для рукавичок можна з легкістю зберігати планшет та інші речі.

ВАЖЛИВА КОЖНА ДРІБНИЦЯ

Електронне стоянкове гальмо надійно утримує ваш автомобіль і звільняє ще більше місця для зберігання.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися