Контакти

Контактна інформація

м.Львів, вул. Городоцька, 306 (схема проїзду), +38 (032) 242 26 27

пн-пт: 09:00-19:00   сб: 09:00-17:00   нд: вихідний

Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Продаж 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-17:00
Сервіс 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-15:00 09:00-15:00
Запчастин 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-15:00 09:00-15:00

Команда ГалАвтоСвіт

Керівник дилерського центру
Любомир Жеребецький


Головний бухгалтер
Галина Сас
e-mail: G.sas@gas.lviv.ua


Відділ продажу
reception@gas.lviv.ua

тел.: +38 (032) 242 26 27

Фахівець з продажу
Ярослава Бойко
внутрішній номер: 1111
+38 (066) 183 58 17
e-mail: J.bojko@gas.lviv.ua

Фахівець з продажу
Любомир Липецький
внутрішній номер: 1112
+38 (097) 849 76 86
e-mail: Lubomyr.Lypetskyi@gas.lviv.ua
Фахівець з продажу
Лілія Гуменна
внутрішній номер: 1107
+38 (097) 206 78 06
e-mail: L.Humenna@gas.lviv.ua

Керівник сервісного центру
Володимир Місюк
тел.: +38 (032) 242 26 27
внутрішній номер: 1103
e-mail: M.volodymyr@gas.lviv.ua


Післяпродажне обслуговування

тел.: +38 (032) 242 26 27

Майстер-продавець
Назар Штойко
внутрішній номер: 1122
e-mail: N.Shtoyko@gas.lviv.ua
Майстер-продавець
Юрій Вівчарук

внутрішній номер: 1123
e-mail: Y.Vivcharuk@gas.lviv.ua
Майстер-продавець
Іван Зелізний

внутрішній номер: 1121
e-mail: I.Zeliznyi@gas.lviv.ua

Відділ гарантії
Інженер з гарантії
Андрій Клінгер

тел.: +38 (032) 242 26 27
внутрішній номер: 1128
e-mail: A.klinger@gas.lviv.ua


Відділ запасних частин

тел.: +38 (032) 242 26 27

Керівник відділу запасних частин
Юрій Сус

внутрішній номер: 1105
e-mail: Y.sus@gas.lviv.ua
Продавець-консультант відділу запасних частин
Юрій Строгуш

внутрішній номер: 1104
e-mail: Yuriy.Strohush@gas.lviv.ua

Відділ кузовних робіт та малярний цех
тел.: +38 (032) 23 23 529
e-mail: paint@aria.lviv.ua

Контактна інформація

м.Львів, вул. Городоцька, 306 (схема проїзду), +38 (032) 242 26 27

пн-пт: 09:00-19:00   сб: 09:00-17:00   нд: вихідний

© 2006-2017 «ГалАвтоСвіт» — офіційний дилер NISSAN.