ГОТОВНІСТЬ ДО ПРИГОД 24/7

X-TRAIL

БIЛИЙ ПЕРЛАМУТР

Оливковий

СIРО-СИНIЙ

ЧОРНИЙ

СРIБЛЯСТИЙ

ТЕМНО-СIРИЙ

ЧЕРВОНИЙ

БУРШТИНОВИЙ

ЦІНА ВІД *Кредит від 0,01% на 2 роки СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ


¹ Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах:  максимальний строк – 24 місяців, аванс – 55% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – 0,01 % річних  (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5%, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн, комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн щодо кожної 1000 грн кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46% річних. Кредит надається у відділеннях банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.


ТВОЯ ІСТОРІЯ ПРИГОД

NISSAN X-TRAIL

Nissan X-TRAIL поділяє вашу жагу до пригод. Він допоможе вам дістатися туди, куди забажаєте, а комфорт і технології зроблять вашу подорож безпечною та цікавою.
ЗАЦІКАВЛЕНІ В NISSAN X-TRAIL?

ІНТЕР’ЄР

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР

Інтер'єр X-TRAIL подарує вам комфорт за будь-яких умов за бортом. Насолоджуйтесь панорамним дахом з електроприводом, шкіряними сидіннями* з подвійною прострочкою, світлодіодним освітленням салону та чорним лакованим оздобленням панелі приладів з металевими вставками. Усе підкреслює вишуканий стиль — куди б ви не кинули оком.

МАКСИМУМ КОМФОРТУ ДЛЯ ВСІХ

Передні сидіння ZERO GRAVITY з посиленою підтримкою спини подарують вам космічний комфорт. Задні сидіння, що переміщуються вперед і назад, оснащено механізмом регулювання кута нахилу спинки та піднято вгору, що створює ефект театральної посадки для кращого огляду. Nissan X-TRAIL піклується про кожного пасажира.

РОЗМІЩУЙТЕ ВАНТАЖ БЕЗ ЗУСИЛЬ

Система організації багажного відділення Nissan X-TRAIL проста і практична. Відрегулювати полки та роздільники для організації багажного простору можна всього однією рукою.


ІНТУЇТИВНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-I

Система повного приводу* Nissan X-TRAIL практично миттєво перерозподіляє крутний момент на колеса з найкращим зчепленням з дорогою, допомагаючи зберегти керованість і якість руху. Це дозволяє вам упевнено почувати себе на мокрій або засніженій дорозі, а також з легкістю проходити навіть найкрутіші повороти.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ

КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Nissan X-TRAIL із сучасною інформаційно-розважальною системою NissanConnect* зробить ваші поїздки ще більш захоплюючими та безпечними.

ЗА ЩО ВЛАСНИКИ NISSAN X-TRAIL ЦІНУЮТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

ВІДЕООГЛЯДИ ТА ВІДГУКИ

Справжній автомобіль XXI століття

Сучасний, динамічний, із просторим салоном, провідними системами безпеки та продуманою ергономікою, цей автомобіль по праву заслужив найкращі відгуки.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися