Акторка Марго Роббі, номінована на премію Американської кіноакадемії «Оскар»*, провела першу трансляцію в Facebook. Трансляція була присвячена новому Nissan LEAF – головному «герою» стратегії Nissan Intelligent Mobility. Цього року Nissan (першим серед японських автовиробників) дебютує в 5 сезоні чемпіонату ABB FIA Formula E.

Марго Роббі, амбасадор електромобілів Nissan, вчора оголосила в своїй першій трансляції на Facebook, що Nissan вперше представить фірмовий стиль нового концептуального електромобіля Формули Е на Женевському автосалоні (6 березеня 2018 року).

Відбулося ще дещо цікаве: електроенергію для роботи камер, освітлювальних приладів і обладнання, що використовуються для трансляції в прямому ефірі, забезпечувала акумуляторна батарея нового Nissan LEAF.

У жовтні минулого року Nissan оголосив про свій намір брати участь у Формулі Е в сезоні 2018/19 рр. Це дає Nissan глобальну платформу, престижну і популярну, звідки компанія зможе доносити до людей сенс своєї стратегії Intelligent Mobility. Ця стратегія, яка спирається на три головні аспекти, визначає погляди Nissan на те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства.

Також  минулого року Марго представила «Електричну екосистему Nissan» (Nissan Electric Ecosystem), націлену на перетворення способу життя і водіння. Потім на заході Futures 3.0 в Осло вона оголосила про три нових пілотних проекти Nissan, що сприяють досягненню «стабільності» (екологічної чистоти і безпеки). Мета цих пілотних проектів – використовувати майстерність, винахідливість і досвід співробітників Nissan з усього світу, щоб зробити електроенергію більш доступною і надавати екстрену допомогу при стихійних лихах (більш детально тут).

Марго Роббі говорить: «Світ стає більш електрифікованим, а технології – більш інтелектуальними. Навіть камери сьогодні працюють на енергії, яку генерує Nissan LEAF – я ніколи б не подумала, що автомобіль здатний на таке. З глузду з’їхати можна! Але це – черговий простий і наочний приклад того, як ми можемо змінити спосіб життя людей і їх поняття про автомобілі, щоб створювати більш чистий і стабільний світ для всіх і кожного».

*Марго Роббі – володарка ряду престижних нагород, всесвітньо відома австралійська акторка і продюсер. Нещодавно вона увійшла в число претенденток на премію Американської кіноакадемії «Оскар» в номінації «Головна жіноча роль» за фільм «Тоня проти всіх» (I, Tonya) 2017 року.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниАмбасадор електромобілів Nissan Марго Роббі, підтвердила участь компанії у Formula E