NISSAN JUKE

ГАЛЕРЕЯНЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ СОБІ НІ В ЧОМУ

ЕКСТЕР’ЄР

Nissan JUKE не просто міський кросовер — у цієї машини спортивний настрій. Задні ліхтарі у стилі високоефективного Nissan 370Z, сміливий дизайн капота і потужні лінії виділяють цю модель з-поміж усіх їй подібних. Зовнішній вигляд дводверного спортивного автомобіля поєднується з практичністю чотирьохдверного позашляховика. Модель Nissan JUKE увібрала в себе найкраще від обох світів.

НА ВИСОТІ

Тепер вам байдуже до ям, крутих підйомів і спусків, і при цьому ви ніколи не втрачаєте контакт із дорогою.

V-ПОДІБНА РЕШІТКА РАДІАТОРА

Завдяки характерній V-подібній формі решітки радіатора Nissan, чудовий дизайн міського кросовера JUKE неможливо сплутати з іншими.


ГОТОВІ? ПОЇХАЛИ

ІНТЕР’ЄР

Щоб переконатися в спортивному характері міського кросовера Nissan JUKE, досить просто відкрити двері. Тон задають глибокі сидіння з кольоровою прострочкою, рульове колесо, кришка дошки приладів і важіль коробки передач (за винятком моделей з коробкою передач Xtronic), а круглі вікна приладів в мотоциклетному стилі вносять останній штрих в спортивний дизайн. Крім того, ви можете оформити всі перераховані елементи дизайну за своїм смаком.

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

Центральна консоль Nissan JUKE нагадує характерні лінії знаменитих спортивних мотоциклів.

ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Панель приладів оформлена в мотоциклетному стилі з високою кришкою надають дошці приладів особливо спортивного вигляду.

ОЗДОБЛЕННЯ ДВЕРЕЙ BULLET-FIN

Різноманітний вибір кольорів для оздоблення дверей дозволяє персоналізувати ваш салон.

ГЛИБОКІ КОВШОПОДІБНІ СИДІННЯ

Щоб скористатися всіма перевагами міського кросовера Nissan JUKE, зручні подушки сидінь дозволяють вам зберігати правильну позу.


СТУДІЯ ДИЗАЙНУ NISSAN

Відчуйте хвилююче відчуття того, що ваш міський кросовер Nissan JUKE — єдиний в своєму роді.

РОЗФАРБУЙТЕ МАШИНУ У СВІЙ КОЛІР

Студія дизайну Nissan дозволяє вам персоналізувати свій міський кросовер Nissan JUKE, використовуючи оригінальні стильні аксесуари Nissan, у тому числі різноманіття кольорів оздоблення, тканин і накладок кузова.
Персоналізуйте свій Nissan JUKE

КОМПЛЕКТАЦІЯ КУЗОВА

Варіанти колірного оформлення кузова, що запропоновано студією дизайну Nissan, включають контрастне оздоблення бамперів і передніх фар, накладки на дверні дзеркала та яскраві вставки легкосплавних колісних дисків.
Персоналізуйте свій Nissan JUKE

КОМПЛЕКТАЦІЯ КУЗОВА

Вибір кольору — можливості безмежні! Окантовка вентиляційних отворів, ручка перемикача швидкостей, дверна фурнітура та центральна консоль в одному з двох яскравих відтінків з контрастною прострочкою та окантовкою — не бійтеся дати волю своїй уяві.
Персоналізуйте свій Nissan JUKE

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися