Ексклюзивний показ, присвячений вступу Nissan у чемпіонат Формули Е

Сьогодні (17 квітня 2018 р.), Nissan завершив дебютний тур автомобіля Формули Е в Лос-Анджелесі. Акція, в якій брали участь електромобіль Nissan і посланниця бренду – акторка Марго Роббі, знаменувала початок дивовижної ери електричного автоспорту, пов’язаної з участю Nissan в новому сезоні Чемпіонаті ABB FIA Формули Е.

Концептуальний фірмовий стиль електромобіля Nissan для Формули Е був показаний на Женевському автосалоні, де мав великий успіх. У США електромобіль вперше з’явився на Автосалоні в Нью-Йорку, після чого він був доставлений на ексклюзивну акцію в Лос-Анджелесі, де з ним ознайомилися VIP-гості заходу.

Автомобіль Nissan Формули Е нового покоління відрізняється приголомшливою аеродинамікою, а також абсолютно новою акумуляторною батареєю і силовою установкою. Фірмовий стиль Nissan Formula E створений колективом дизайнерського центру Nissan в Японії, а джерелом натхнення став ефект Доплера, виникає при подоланні звукового бар’єру.

Nissan стане першим японським автомобільним брендом, що став учасником Чемпіонат Формули Е. Участь у перегонах є ще однією сходинкою імплементації стратегії Nissan Intelligent Mobility, яка покликана змінити уявлення про те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства.

«Nissan пишається тим, що є лідером з впровадження EV технологій, з більш ніж 300 000 проданими Nissan Leaf. Рішення брати участь у Формулі E є природним продовженням цього шляху, і ми пишаємося тим, що Марго Роббі допомагає нам донести це повідомлення до глобальної аудиторії, – заявив Даніель Скіллачі (Daniele Schillaci), виконавчий віце-президент Nissan. – Інженери Nissan з нетерпінням чекають участі в перегонах, розробляючи майбутні технології EV. Наш автомобіль буде виступати у перегонах по всьому світу, що дасть прекрасну можливість продемонструвати стратегію Nissan Intelligent Mobility.

В рамках заходу Марго Роббі розповіла про свій досвід користування електротранспортом в місті і як пишається тим, що стала Амбассадор Nissan у сфері електромобілів.

«Я була свідком безлічі ініціатив Nissan, спрямованих на те, щоб зробити повітря на дорогах чистішим і справедливо забезпечити доступ до електроенергії людям в усьому світі. А тепер, ми бачимо його … фантастичний новий болід Формули Е – сказала Марго Роббі. – Мене радує, що він допоможе Nissan працювати над майбутніми пропозиціями в сфері електромобілів і дарувати людству нові захоплюючі технології».

Майкл Каркамо (Michael Carcamo), директор глобального відділення мотоспорту Nissan заявив: «Участь в Чемпіонаті ABB FIA Формули Е дає Nissan ключову платформу для розробки технологій для електромобілів. Перегони тими ж вулицями, по яких повсякденно їздять покупці Nissan Leaf, принесуть клієнтам відчутну користь – ми зможемо випробувати наші новітні технології на дорогах загального користування, щоб розуміти, як налаштовувати наші електромобілі ще ефективніше.

П’ятий сезон серії Формули Е почнеться в грудні 2018 року і відвідає мегаполіси нашої планети, в тому числі Нью-Йорк, Париж, Берлін, Рим, Цюріх і Гонконг.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниЕксклюзивний показ, присвячений вступу Nissan у чемпіонат Формули Е