Перехід на керування електрифікованими автомобілями не має
бути складним. Завдяки різним варіантам електрифікації ви
зможете знайти для себе ідеальний варіант.

Автомобіль Mild Hybrid — оптимізація ефективності

Mild Hybrid — це найлегший шлях перейти на електрифіковані автомобілі. Бензиновий двигун обертає колеса, у той час коли електрична акумуляторна батарея забезпечує підтримку під час пришвидшення, підйому та круїзного режиму. Ви можете помітити тільки такі відмінності — підвищену ефективність споживання палива та комфортніше керування, особливо під час руху містом із частими зупинками-зрушеннями.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ NISSAN MILD HYBRID

Використання 100% електричної енергії, що наближає майбутнє

Живлячись від електричного мотора та акумуляторної батареї, цей автомобіль не потребує заправки бензином. Електрична енергія забезпечує екологічність, тишу, ефективність і зменшення витрат, та вам потрібно буде підзаряджати автомобіль. Тобто вам необхідно планувати тривалі подорожі та обладнати вдома місце для зарядки.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ NISSAN

Короткий огляд наших електрифікованих автомобілів

ПОТУЖНІСТЬ MILD HYBRID100%-ві ЕЛЕКТРОКАРИ
ПРИНЦИП РОБОТИБензиновий двигун підтримується акумуляторною батареєю під час пришвидшення та круїзного режимуПовне живлення електричного мотора від акумуляторної батареї
ЩО РУХАЄ КОЛЕСА?Бензиновий двигунЕлектричний мотор
ЯК ЗАРЯДЖАТИ АКУМУЛЯТОРНУ БАТАРЕЮ?Заряджається під час руху автомобіля завдяки регенеративному гальмуваннюПотрібне під’єднання для заряджання
ЧИ ПОТРЕБУЄ АВТОМОБІЛЬ БЕНЗИНУ?ТакНі
ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ДОСВІД КЕРУВАННЯ ТАКИМ АВТОМОБІЛЕМ?Підтримка крутного моменту та більш динамічне пришвидшенняМиттєва передача крутного моменту та тихохідна робота
ВИКИДИ СО2Зменшення викидівНульові викиди

Повнопривідний e-4ORCE

Справа не в потужності, а в тому, як нею розпоряджатися. Технологія e-4ORCE дає змогу відчути весь потенціал електрифікованого двигуна, передаючи крутний момент на кожне колесо в потрібний час для додаткового контролю й комфорту, яким би не було дорожнє покриття. Технологію представлено на новому Nissan X-TRAIL.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО E-4ORCE

Насолоджуйтеся перевагами керування електрифікованим автомобілем

QASHQAI

Бездоганний кросовер для міста.

Зігравши провідну роль у сегменті кросоверів у 2007 році, Nissan Qashqai залишається фаворитом завдяки сучасним технологіям, динамічним характеристикам, притаманним хетчбекам, та практичності й дизайну кросовера.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО QASHQAI

X-TRAIL

Електрифікований позашляховик.

Позашляховик з технологією e-4ORCE розпочинає нову еру комфортного, інтуїтивного й адаптивного досвіду керування автомобілем. X-Trail — це поєднання новітніх технологій з потужним дизайном екстер’єру.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО X-TRAIL

Цикл відповідального виробництва Nissan

Відповідальне виробництво

Виробництво є найбільшим джерелом наших викидів, та ми наполегливо працюємо над їх зменшенням. Сонячний дах Центру виробництва деталей моторів Nissan в Амстердамі виробляє 70% щорічних потреб центру в енергії.

Шлях до нульових викидів

Завдяки продажу більш ніж 500 000 автомобілів Nissan LEAF по всьому світові та новим моделям для задоволення будь-яких потреб споживачів автомобілі з нульовим рівнем викидів продовжуватимуть грати значу роль у майбутньому компанії Nissan. Сьогодні ми намагаємося співпрацювати з державними й місцевими органами влади, а також іншими компаніями та галузями для підтримки необхідної інфраструктури задля майбутнього з нульовими викидами

Відновлювані джерела енергії

Одним з найважливіших пріоритетів для нас є виробництво електрокара з екологічним циклом життя ще до його появи та після закінчення терміну його експлуатації. Відновлені акумуляторні батареї Nissan повторно використовуються для зберігання енергії в приміщеннях, наприклад у домівках з використанням сонячної енергії та на арені Johan Cruijff в Амстердамі. Найбільша у Європі арена зберігає достатньо енергії для живлення всіх прилеглих територій навколо стадіону.

* Зображення та описи технологій/функцій наведено виключно для ознайомлення. У цьому розділі та на деяких зображеннях можуть демонструватися технології та версії автомобіля, призначені для інших ринків, та які можуть бути не представлені на ринку України. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям в Україні.. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату). Інформацію про наявність тієї чи іншої технології або функції у комплектації певної моделі автомобіля можна дізнатись на сторінці сайту щодо обраної моделі, а також деталі комплектації потрібно уточнювати в офіційного дилера.
** Наведені цифри стосуються моделей з акумуляторними батареями 39 кВт⋅год (Nissan LEAF). Час роботи залежить від умов заряджання, зокрема типу та стану зарядного пристрою, температури акумулятора, а також температури повітря в місці використання. Зазначений час швидкої зарядки передбачає використання пристрою для швидкої зарядки CHAdeMO. Nissan LEAF можна використовувати для більшості звичайних поїздок. Автомобіль обладнано пристроями для захисту акумулятора під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Послідовні сеанси швидкої зарядки можуть тривати довше, якщо в результаті нагрівання акумулятора активується технологія його захисту.
ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіЕЛЕКТРИФІКОВАНІ АВТОМОБІЛІ NISSAN