ПІДГОТУЙТЕ АВТО ДО ЗИМИ

КОЖНА ЗИМА ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

ТЕСТУВАННЯ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ В ПОДАРУНОК*
СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА НА ШИНОМОНТАЖ **

Акція діє з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року у всіх офіційних дилерських центрах NISSAN в Україні (за винятком тимчасово окупованих територій та зон проведення ООС). Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в продавців запасних частин та аксесуарів дилерського центру ГалАвтоСвіт.
Знижки за різними акціями не сумуються.
* Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.
** При умові купівлі шин в салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу (R15 – 349 грн; R16 – 449 грн; R17 – 499 грн; R18 – 599 грн).
*** Для не гарантійних автомобілів

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN
ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дозволяє нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ.

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в корінні рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергенну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дію. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю
людей, відтепер використовується компанією Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.