4-ЦИЛІНДРОВИЙ ДВИГУН ОБ'ЄМОМ 1,6 Л

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Елегантна форма легкового автомобіля Nissan SENTRA є ідеальної з точки зору аеродинаміки. Цей просторий і зручний автомобіль, що поєднує в собі потужність і економічність, а керувати ним — одне задоволення. Поєднання двигуна об'ємом 1,6 л і п'ятишвидкісної механічної або, за вашим вибором, автоматичної безступінчастої трансмісії* забезпечує максимальну економічність.
Порівняння двигунів
ДвигунВитрата палива в міському режимі (л/100 км)1Витрата палива в заміському режимі (л/100 км)1Витрата палива в комбінованому режимі (л/100 км)1Викид CO2
1,6 5MT8,25,56,4149
1,6 CVT8,15,46,4149

1 Відповідно до Директиви ЄС 1999/100. Дані по витраті палива отримані в стандартизованих умовах із застосуванням спеціального вимірювального обладнання. Реальна витрата палива може відрізнятися в силу впливу різних об’єктивних і суб’єктивних факторів: вологості, тиску і температури навколишнього повітря, фракційного складу використовуваного палива, рельєфу місцевості, характеристик дорожнього покриття, швидкості руху автомобіля, напрямку і швидкості вітру, атмосферних опадів, тиску в шинах, а також їх розмірності, марки і моделі, маси вантажу, що перевозиться (включаючи водія і пасажирів) і манери водіння (частота та інтенсивність поздовжніх і поперечних прискорень, середня швидкість).


П'ЯТИШВИДКІСНА МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

У стандартній комплектації ми пропонуємо вам п'ятишвидкісну механічну трансмісію з плавним перемиканням швидкостей.

АВТОМАТИЧНА БЕЗСТУПІНЧАТА ТРАНСМІСІЯ CVT

Деякі комплектації Nissan SENTRA передбачають можливість замовлення автоматичної безступінчастої трансмісії. Її проста, проте ефективна в роботі конструкція гарантує потрібну передачу, що відповідає умовам руху.

ЕЛЕКТРОПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

Змінний ступінь зусилля електронного рульового управління варіюється в залежності від швидкості автомобіля.

ВПЕВНЕНІСТЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ ДОРОЗІ

Пружини та амортизатори легкового автомобіля Nissan SENTRA було спеціально адаптовано для українських умов. Перевага посилених елементів кузова полягає в можливості більш досконалого та прогнозованого рульового управління.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися