ПОТУЖНІСТЬ І ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

Інноваційні характеристики стають стандартом. Міський кросовер Nissan JUKE прекрасно поєднує в собі потужність і ефективність. Його бензиновий двигун 117 к.с. об'ємом 1,6 літра збільшує потужність турбонагнітача для прискорення крутного моменту при низьких обертах, а сучасна система прямого вприскування гарантує економію палива.*

Режим «Sport» чи «Eco»? Ви самі обираєте стиль водіння, а система динамічної зміни налаштувань автомобіля підбирає рівень чутливості педалі акселератора та рульового колеса.

Порівняння двигунів
ДвигунВитрата палива в міському режимі (л/100 км)1Витрата палива в заміському режимі (л/100 км)1Витрата палива в комбінованому режимі (л/100 км)1Викид СО2
1,6 5MT 2WD (94 к.с.)
7,65,06,0138
1,6 5MT 2WD (117 к.с.)
7,75,16,0139
1,6 CVT 2WD (117 к.с.)8,35,26,3145
1,6 6MT 2WD (190 к.с.)
9,15,66,9159
1,6 MCVT 4WD (190 к.с.)
9,86,07,4169

 

1 Відповідно до Директиви ЄС 1999/100. Дані по витраті палива отримані в стандартизованих умовах із застосуванням спеціального вимірювального обладнання. Реальна витрата палива може відрізнятися в силу впливу різних об’єктивних і суб’єктивних факторів: вологості, тиску і температури навколишнього повітря, фракційного складу використовуваного палива, рельєфу місцевості, характеристик дорожнього покриття, швидкості руху автомобіля, напрямку і швидкості вітру, атмосферних опадів, тиску в шинах, а також їх розмірності, марки і моделі, маси вантажу, що перевозиться (включаючи водія і пасажирів) і манери водіння (частота та інтенсивність поздовжніх і поперечних прискорень, середня швидкість).

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЩО РЕГУЛЮЮТЬСЯ

Система динамічної зміни налаштувань автомобіля Nissan JUKE дозволяє регулювати чутливість двигуна та рульового колеса простим натисканням кнопки.

НОРМАЛЬНИЙ РЕЖИМ — ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

Для оптимального поєднання результативної роботи та економії палива оберіть режим «Нормальний».

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ — ПОВНИЙ ВПЕРЕД

У спортивному режимі ваше відчуття рульового колеса, зміна швидкостей і чутливість педалі акселератора стають чіткішими та різкішими.

ЕКОРЕЖИМ — ЕКОНОМІЯ ПЕРЕДУСІМ

Для найбільшої економії палива перемикайтеся в екорежим.

СПРОБУЙТЕ ВИРАХУВАТИ

Система динамічної зміни налаштувань автомобіля зберігає корисну інформацію, наприклад повний час у дорозі. Вона навіть повідомляє про силу інерції, що виробляється дорогою.

ВАЖЛИВА КОЖНА КРАПЛЯ

Крім того, ви можете в будь-який момент перевірити витрати палива, що дозволяє домогтися максимальної економії.

МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

Зручна шестишвидкісна механічна трансмісія дозволяє вибирати оптимальну передачу для результативної роботи та економії палива

ТРАНСМІСІЯ XTRONIC

Плавна, чутлива та зручна в управлінні трансмісія Xtronic міського кросовера Nissan JUKE направляє потужний потік енергії без довгих пошуків потрібної передачі. Якщо ж вам не вистачає гостроти відчуттів, перемикайтеся у спортивний режим та насолоджуйтеся граничною чутливістю.


ПОВНИЙ ПРИВІД З ЕЛЕКТРОННОЮ СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-I З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Інтелектуальна система повного приводу All-Mode 4x4-i** вашого Nissan JUKE передбачає систему розподілу крутного моменту, яка гарантує повний контроль над автомобілем.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-I З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Використовуючи передові повнопривідні технології, інтелектуальна система повного приводу All-Mode 4×4-i з системою розподілу крутного моменту підвищує стійкість, тертя, маневреність і керованість автомобіля. На додачу до розподілу потужності між передніми та задніми колесами, мультисенсорна система за необхідності автоматично розподіляє потужність задніх коліс між лівим і правим колесами.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ КРУТИХ ВІРАЖІВ

Багаторичажна задня підвіска в повнопривідному варіанті Nissan JUKE забезпечує виняткову чутливість на поворотах у поєднанні з комфортом.

* Додаткове обладнання, техніка водіння, погодні умови, стан дороги можуть впливати на результат.

** Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.