НОВИЙ NISSAN JUKE: СМІЛИВИЙ ТА ЗУХВАЛИЙ

Дізнатися більше

НОВИЙ NISSAN JUKE — ДИЗАЙН І ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

НЕЗАБУТНІЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Від V-подібної решітки радіатора до стильного плавного спойлера, цей кросовер вже ніколи не буде таким, як раніше.

11 ВРАЖАЮЧИХ КОЛЬОРІВ КУЗОВА

ІНТЕР'ЄР, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВОДІЯ

Відчуття спортивного купе, створеного саме для водія, з усіма сучасними технологіями під рукою.

ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ НОВОГО NISSAN JUKE

ЧОРНА ТИСНЕНА ТКАНИНА / ЧОРНА ТКАНИНА

В комплектаціях VISIA та ACENTA

ЧОРНА ТИСНЕНА ТКАНИНА / ЧОРНА ТКАНИНА

В комплектації N-CONNECTA

СИДІННЯ З ТКАНИНИ ЗІ ВСТАВКАМИ ЗІ ШТУЧНОЇ ШКІРИ

В комплектації TEKNA

КОМПЛЕКТАЦІЯ N-DESIGN: ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ NISSAN JUKE

Хочете, щоб ваш новий Nissan JUKE виділявся з натовпу і був справді унікальним? Комплектація N-Design створена саме для вас. З привабливими деталями екстер’єру і стильним інтер’єром ваш Nissan JUKE буде єдиним і неповторним.

КОМБІНАЦІЇ ДВОХ КОЛЬОРІВ — ЩЕ БІЛЬШЕ СТИЛЮ  

В комплектації N-Design доступні різні комбінації кольорів — вибір ідеального варіанту може стати найважчим рішенням. Виберіть найкращий колір для даху, антени « плавник акули», накладок на передній і задній бампер і багато чого іншого, щоб зробити ваш Nissan JUKE ідеальним відображенням вашого стилю.

КОЛІР ДАХУ — «ЧОРНИЙ МЕТАЛІК» (BLACK METALLIC)

КОЛІР ДАХУ — «ЧЕРВОНИЙ FUJI SUNSET МЕТАЛІК»

ВИРАЗНІ ІНТЕР’ЄРИ В КОМПЛЕКТАЦІЇ N-DESIGN

Виберіть сміливий помаранчевий, стриманий чорний або ж елегантниий білий колір інтер’єру. [1]

Помаранчевий (N-Design Energy Orange)

БІЛИЙ (N-Design White)

 КОМФОРТ НОВОГО РІВНЯ

Сучасні технології навколо вас – якісно новий рівень комфорту нового Nissan JUKE.

BOSE® PERSONAL® PLUS

Дозвольте огорнути себе звуком. Завдяки динамікам Bose® Ultra Nearfield™, вбудованим у підголівники передніх сидінь (доступні у деяких комплектаціях), ви отримуєте вражаючу якість звуку та унікальний досвід керування. Ви також можете поділитися цим досвідом з іншими пасажирами, якщо захочете. [2]

МОНОФОРМНІ СПОРТИВНІ СИДІННЯ

Відчуйте кожен вигин, кожну пряму лінію. Зручні, ергономічні моноформні спортивні сидіння забезпечують тривалу підтримку як водієві, так і пасажиру.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Налаштуйте і забудьте про нього. Новий Nissan JUKE оснащений автоматичним клімат-контролем. Введіть потрібну температуру, і ваш Nissan JUKE автоматично і безперервно регулюватиме швидкість вентиляторів та потужність кондиціонера, щоб тримати вас в крижаній прохолоді, зігріваючому теплі або десь посередині — як ви забажаєте. [3]

ПРОДУМАНИЙ ІНТЕР’ЄР

Коли на вулиці холодно, сидіння з підігрівом нового Nissan JUKE точно повернуть вам відчуття комфорту. Крім того, бокові дзеркала та вітрове скло також оснащені підігрівом, а склоочисники — датчиком дощу для поліпшення видимості.

[1] Деякі деталі шкіри можуть містити штучну шкіру.
[2] Звукова система Bose® Personal® доступна лише у певних комплектаціях.
[3] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.
Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції). Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).