JUKE KIIRO. Готові до зустрічі зі своїм героєм?

Кажуть, що не варто прагнути зустрічі зі своїм героєм. Та це не стосується JUKE KIIRO. Зовсім скоро ви зможете сісти за його кермо та вирушити відкривати його таланти. Адже завдяки його неперевершеному зовнішньому вигляду* та інноваційним технологіям вам захочеться зробити виняток. Про старт продажу в Україні ми повідомимо на нашому сайті.


ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ

Його зовнішність заворожує

Дозвольте JUKE KIIRO проявити вашу внутрішню містичність і загадковість, адже цей автомобіль має душу БЕТМЕНА. Ви будете вирізнятися завдяки глянцевим чорним 19-дюймовим легкосплавним дискам, яскравим акцентам лимонного кольору, характерним візерунком KIIRO на даху та логотипом.*


ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ

Надійна схованка зі зв'язком з усім світом

Затишок, з якого зручно керувати справами, — на вас чекає сучасний інтер’єр, виконаний з високоякісних матеріалів та оздоблений характерною прошивкою сидінь. За допомогою інноваційних технологій NissanConnect** ви отримаєте інтуїтивне підключення до ваших улюблених сервісів.

* JUKE KIIRO оснащений оригінальними аксесуарами Nissan: накладка на передньому бампері лимонного кольору, накладка на передньому бампері темно-сріблястого кольору, накладка на задньому бампері лимонного кольору, персоналізація дверних молдингів лимонного кольору, стікер Kiiro в салоні авто, екстер’єрні стікери Kiiro. Оригінальні аксесуари Nissan розроблені та виготовлені з такою ж дбайливістю, якістю та увагою до деталей, що й автомобілі Nissan. Зазначені вище аксесуари доступні лише зі спеціальною версією JUKE «KIIRO».
** Під’єднувати мобільний телефон для використання NissanConnect слід лише в тому випадку, якщо автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно відповідати правилам дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що технологія «вільні руки» може відволікати увагу від дороги, що може вплинути на повний контроль над транспортним засобом. Щоб користуватися послугами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також зареєструватися та увійти в додаток NissanConnect Services, використовуючи своє ім’я користувача та пароль. Щоб скористатися безкоштовною програмою NissanConnect Services, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з опцією даних із наявним або окремим контрактом на мобільний телефон між вами та вашим постачальником послуг мобільного зв’язку. Усі послуги підпадають під дію покриття мобільної мережі.
Наведені зображення та описи наведені для ознайомлення. У деяких випадках фотографії є автомобілями, які не відповідають ринковій специфікації, і не представляють конкретну модель, комплектацію чи пропозицію. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції). Інформацію про старт продажу дізнавайтеся на nissan.ua
© 2022 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. TM & © DC
Бажаєте дізнатися більше?