НОВИЙ NISSAN JUKE

  • Спортивні передні сидіння «моноформа»
  • LED фари вже в базовій версії
  • Аудіосистема Bose® Personal® Plus з 8-ма динаміками
ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

НОВИЙ NISSAN JUKE

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля Nissan, то при покупці нового Nissan JUKE Ви можете отримати:

  • 3% знижки від рекомендованої ціни нового Nissan JUKE (окрім комплектації Visia)*
  • процентна ставка на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Finance на обрану модель.
*Не враховуючи вартість фарби металік, комплекту килимків та набору автомобіліста.
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ

NISSAN JUKE

NISSAN FINANCE

NISSAN FINANCIAL SERVICES

НОВИЙ NISSAN JUKE

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCIAL SERVICES 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ З 13.07.2022

МоделіПерший внесок1 рік2 роки3 роки4 роки5 роківОдноразова
комісія
JUKE
QASHQAI
X-TRAIL
LEAF
Від 65%0,01%**5,99%7,99%8,99%9,99%1,9%
   Від 50%2,99%6,99%8,99%9,99%9,99%1,9%
   Від 40%4,99%7,99%9,99%9,99%10,99%1,9%
   Від 30%5,99%8,99%10,99%10,99%10,99%1,9%

** Одноразова комісія 2.9% для 1 рік 65% перший внесок.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCE
Авто відкрите до замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).
*Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 36 місяців, перший внесок – від 50% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить від 25,9% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 36 місяці за процентною ставкою 0,01% річних, перший внесок – 50% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 5,85%, страхування життя і здоров’я позичальника – 3,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Обов’язкове придбання наступних послуг: страхування КАСКО, ОСЦПВ та страхування життя і здоров’я позичальника. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку). Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.
Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.