РОЗМІРИ НОВОГО NISSAN JUKE

Новий Nissan JUKE створений для того, щоб відповідати вашому стилю життя: він більший і просторіший, ніж попередній Nissan JUKE, і може перевозити більше багажу, ніж будь-коли. Дізнайтеся більше про розміри та технічні характеристики нового Nissan JUKE.

А — ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА

4210 ММ

2636 ММ

В — КОЛІСНА БАЗА

1983 ММ

C — ЗАГАЛЬНА ШИРИНА

1595 ММ

D — ЗАГАЛЬНА ВИСОТА


ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА 

(БЕЗ ЗАПАСНОГО КОЛЕСА)

422 Л

А – МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА БАГАЖНИКА

1477 ММ

B – МАКСИМАЛЬНА ШИРИНА БАГАЖНИКА

1249 ММ

МАКСИМАЛЬНИЙ ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА РАЗОМ ЗІ СКЛАДЕНИМИ СИДІННЯМИ ДРУГОГО РЯДУ

1305 Л

 

ДВИГУН І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Новий Nissan JUKE — це якісно нові технічні характеристики завдяки легкому та водночас потужному бензиновому турбодвигуну. Удосконалена система зниження тертя і турбокомпресор з електронним управлінням забезпечують миттєву реакцію, в той час як ЕКО-режим дозволяє значно скоротити витрати пального. Вибирайте між 6-ступінчастою механічною коробкою передач або вдосконаленою новою автоматичною 7-ступінчастою коробкою передач DCT з подвійним зчепленням Dual Clutch Transmission.

DIG-T

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

114 К.С.

ПОТУЖНІСТЬ

180 НМ

МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Новий Nissan JUKE — це доказ того, що ви можете змішувати задоволення з практичністю. Автомобіль був розроблений таким, щоб вам було легше складати та діставати свої речі, а також легко перевозити габаритний або громіздкий багаж, наприклад, меблі або валізи. Новий Nissan JUKE легко пристосовується до будь-якої ситуації.

ПІДСКЛЯННИК СПЕРЕДУ

Ваша ранкова кава знаходиться біля вас, у спеціально відведеному місці.

USB РОЗ’ЄМИ

USB роз’єми для зарядки доступні в передній та задній частині автомобіля

ПІДЛОКІТНИК З МІСЦЕМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Зручно та практично.

БАГАЖНА ПОЛИЦЯ

Використовуйте полиці та спеціальні роздільники для організації простору у вашому багажнику.

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть не завжди включені у стандартну комплектацію і можуть будти доступними лише як додаткові опції.
Обладнання доступне в залежності від комплектації, і можуть бути включені у стандартну комплектацію або лише як додаткові опції (за додаткову плату).
На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.
Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).