ВРАЖАЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СПАДОК NISMO

Немає кращої перевірки на міцність, ніж мотогонки. Участь у змаганнях — серйозне випробування. Перемога — головне досягнення. З 1984 р. мотоспортивним відділенням компанії Nissan керують інженери з нестандартним мисленням, які переслідують лише одну мету: новий рівень якості для автомобілів Nissan.

ІСТОРІЯ НАШИХ ПЕРЕМОГ

У 1936 році автомобіль Datsun з об’ємом двигуна 747 см³ вперше в історії своєї марки перетнув фінішну лінію. Відтоді компанія Nissan, що володіє торговельною маркою Datsun, продовжує свій переможний шлях по гоночній трасі. Від Японії до Ле-Мана, від Дакара до Дейтони, наше прагнення до розвитку інноваційних технологій дозволяє мотоспортивному відділенню Nissan залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися. Що б це не було — розробка легендарних моделей GT-R, які продовжили серію Skyline, чи створення спеціальних гоночних автомобілів, готових змінити майбутнє — наприклад, революційної моделі Nissan DELTA WING або електричного гоночного автомобіля LEAF — ми змагаємося та перемагаємо на машинах, які створили власноруч.

ДЕСЯТИЛІТТЯ ВИДАТНОЇ ГОНОЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

NISMO — це відділення компанії Nissan, засноване групою незалежно мислячих інженерів у 1984 році, яке з того часу займається розробкою та виробництвом гоночних автомобілів. NISMO — це синонім любові до своєї справи, майстерності та визнаної в усьому світі якості компанії Nissan, не кажучи вже про багаторічну історію перемог на гоночній трасі.


БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ, НІЖ БУДЬ-КОЛИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Створена з урахуванням найсуворіших стандартів якості спеціально для участі в змаганнях, модель Nissan JUKE NISMO RS, яка пройшла випробування в аеродинамічній трубі — це плід багаторічного досвіду та знань, набутих на гоночній трасі. Ця модель, безперечно, є кросовером з найкращими з наявних характеристик.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-I

Традиційні повнопривідні системи розподіляють потужність між передніми та задніми колесами. Спортивний автомобіль Nissan JUKE NISMO RS якісно перевершує традиційні моделі. Саме тому він обладнаний системою розподілу крутного моменту, яка направляє потужність індивідуально на кожне колесо.

РІЗКЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ПОТУЖНОСТІ

Вдосконалений бензиновий двигун DIG-T об’ємом 1,6 л, який встановлено в моделі Nissan JUKE NISMO RS, здатен збільшувати потужність до 160 кВт для напівпривідних автомобілів і до 157 кВт для повнопривідних моделей. Крутний момент в монопривідних моделях з механічною коробкою передач збільшився зі свідомо високого показника 250 Нм до 280 Нм.

НА ЗАВЕРШЕННЯ

Спеціально розроблена вихлопна система забезпечує потужний кросовер Nissan JUKE NISMO RS додатковим звуковим ефектом гарчання та динамічними високими характеристиками. Труба збільшеного діаметра та глушник з вільно плинним потоком газу додають басові нотки, нагадуючи про гоночне походження моделі.

ТРАНСМІСІЇ

ПЕРЕМИКАЙТЕ ПЕРЕДАЧІ ЯК СПРАВЖНІЙ ГОНЩИК

Одну з наших кращих повнопривідних моделей, спортивний автомобіль Nissan JUKE NISMO RS, обладнано передовою електронною трансмісією Xtronic у поєднанні з запозиченим у гоночних автомобілів пелюстковим перемиканням передач.

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Головне — не втрачати контроль. Шестишвидкісна механічна коробка передач допомагає вам залишатися у центрі подій. Модернізовані синхронізатори першої та другої передачі в монопривідній моделі спортивного автомобіля  Nissan JUKE NISMO забезпечують швидке та точне перемикання, а коробка передач з близькими за величиною передавальними числами дозволяє повністю контролювати роботу двигуна. Моделі NISMO RS також обладнано заднім диференціалом з функцією самоблокування.

Система PADDLE-SHIFT CVT

На відміну від традиційних автомобілів з автоматичною коробкою передач, трансмісія Xtronic CVT моделі Nissan JUKE гарантує безперебійний потік потужності. За кермом спортивного автомобіля Nissan JUKE NISMO RS ви відчуєте додаткові гострі відчуття від восьмиступеневого перемикання передач за допомогою підрульових клавіш-пелюсток.


НАТХНЕННЯ ГОНОЧНОЇ ТРАСИ

ПІДВИЩЕНА КЕРОВАНІСТЬ

Ми відрегулювали рульове управління та опустили підвіску. Крім того, ми обладнали шини ободами діаметром 18 дюймів з метою вивести потужний кросовер Nissan JUKE NISMO RS на новий рівень якості.

МОДЕРНІЗОВАНИЙ КУЗОВ

Кузов спортивного автомобіля Nissan JUKE NISMO RS запобігає обертанню та забезпечує покращену динаміку водіння. Все це гарантує точніший контроль підвіски та рульового управління в моделі NISMO RS.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Чудові динамічні характеристики та підвищена потужність моделі спортивного автомобіля Nissan JUKE NISMO RS вимагали додаткового вдосконалення гальмівної системи. Ми збільшили потужність системи гальмування за рахунок збільшення діаметра передніх дисків і повсюдного використання дисків з отворами для кращого охолодження, а також модернізували гальмівні колодки. Навіть гальмівні супорти, пофарбовані у фірмовий червоний колір NISMO, привертають особливу увагу.

ШИНИ ЗІ СПОРТИВНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Спортивні шини з низькопрофільними ободами з тонованого сплаву з десятьма спицями у потужного кросовера Nissan JUKE NISMO RS створюють додаткове тертя та забезпечують безперебійне функціонування автомобіля в сиру та в суху погоду.


НАЛАШТУВАННЯ АЕРОДИНАМІКИ

ЕКСТЕР’ЄР

Використовуючи елементи дизайну попередника цієї моделі, ми змінили зовнішній вигляд переднього та заднього бамперів, додавши задній дифузор і модифікований задній спойлер. Крім того, ми знизили накладки на порогах дверей. Кінцевий результат: збільшена сила притискання та ще аеродинамічніший профіль.

ЧЕРВОНІ НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА NISMO

Яскраво-червоні накладки на дзеркала не дозволять сплутати потужний кросовер Nissan JUKE NISMO RS з іншими моделями Nissan JUKE.

ЧЕРВОНА СМУГА

Смуга того ж яскраво-червоного кольору NISMO проходить від виступаючого верхнього краю нижньої решітки радіатора до передніх колісних ніш, різко спускаючись та обходячи навколо малих вентилів.


СМІЛИВІ ІДЕЇ ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ

ІНТЕР’ЄР

Салон JUKE NISMO RS виконано у спортивному стилі, який пасує до першокласних динамічних характеристик автомобіля. Спортивні ковшоподібні передні сидіння оздоблено штучною замшею. Рульове колесо оздоблено особливим видом шкіри NISMO з ободом, який обтягнуто матеріалом алькантара. Модель Nissan JUKE NISMO з гордістю демонструє свої спортивні традиції.

МАТЕРІАЛ АЛЬКАНТАРА ТА ШКІРА

Ексклюзивний дизайн інтер’єру спортивного автомобіля NISMO RS — це рульове колесо з ободом зі шкіри та матеріалу алькантара чорного кольору, а також прямоспрямований червоний маркер у спортивному стилі та ручка перемикача швидкостей з червоною прострочкою.

ТАХОМЕТР NISMO RS

Яскраво-червоний диск тахометра моделі NISMO RS доповнює загальний спортивний стиль автомобіля.

ЕЛЕМЕНТИ ГОНОЧНОГО СТИЛЮ

Характерні елементи моделі JUKE NISMO RS — передні спортивні сидіння Recaro, оздоблення «під карбон» та кришка дошки приладів «під замшу» з червоною прострочкою NISMO.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися