КОНЦЕПТ-КАР ДЛЯ ЖЕНЕВСЬКОГО АВТОСАЛОНУ

МАЙБУТНЄ КОНЦЕПЦІЇ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY


NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

НОВЕ СЛОВО В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ

Уявіть собі життя, сповнене яскравих вражень, впевненості та відчуття взаємозв’язку з навколишнім світом. Концепція Nissan Intelligent Mobility охоплює три напрямки інновацій: систему живлення автомобіля, способи керування автомобілем та його інтеграцію до суспільства. Висадивши вас, автомобіль паркується самостійно, а дороги заряджують ваш електромобіль — це майбутнє настане вже зовсім скоро. А формується воно завдяки автомобілям Nissan, які ви використовуєте вже сьогодні.

РАЗОМ МИ РУХАЄМОСЬ ВПЕРЕД

АВТОНОМНЕ КЕРУВАННЯ

Незабаром прийде час, коли водіння означатиме повну відсутність стресу і перетвориться на чисту насолоду. Автомобіль буде заїжджати за вами, самостійно пересуватися в умовах інтенсивного руху та знаходити місце для паркування без вашої участі. При цьому достатньо лише натиснути на потрібну кнопку, щоб ви знову змогли кермувати. Крім того, автомобіль буде спілкуватися з іншими автомобілями та навіть пішоходами. Зараз компанія Nissan проводить тестування розширених функцій автономної їзди на загальнодоступних дорогах, а це означає, що революційні нововведення вже дуже скоро стануть частиною нашого повсякденного життя.

З НОВИМ NISSAN LEAF КОЖНА ПОЇЗДКА СТАНЕ БІЛЬШ ПРИЄМНОЮ

Завдяки новітнім технологіям Nissan Intelligent Mobility новий Nissan LEAF бере на себе ті аспекти керування автомобілем, які викликають стрес, і вам залишається тільки насолоджуватися процесом. Під час руху трасою технологія ProPILOT автоматично підтримує швидкість руху на рівні швидкості потоку автомобілів, перетворюючи виснажливу ранкову поїздку на роботу на чудовий початок дня. Крім того, технологія Nissan Intelligent Mobility з легкістю дає собі раду з паркуванням у обмеженому просторі. Для цього достатньо просто натиснути кнопку ProPILOT Park, і ваш новий Nissan LEAF без жодних зусиль займе місце для паркування.

ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Вже зараз деякі моделі автомобілів Nissan оснащено технологіями, які слідкують за ситуацією на дорозі та допомагають водіям уникати неприємностей. Мова йде про такі інтелектуальні функції, як система моніторингу сліпих зон: ця функція входить до комплексу систем активної безпеки Safety Shield. Крім того, автомобілі Nissan оснащено технологіями, які забезпечують ваш зв’язок з навколишнім світом.

Інтелектуальна система кругового огляду Nissan

Незручне місце для паркування? Тепер у вас є система кругового огляду, за допомогою якої можна побачити все, що раніше було недоступним.