ВСЕСВІТНЯ ПРЕМ’ЄРА ЛЕГЕНДИ

НОВИЙ NISSAN LEAF

SIMPLY AMAZING. НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ ПЛАНЕТИ — ЛЕГЕНДАРНИЙ ПРЕДСТАВНИК КОНЦЕПЦІЇ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY. ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ АБСОЛЮТНО НОВИЙ ПІДХІД ДО ВОДІННЯ, В ЯКОМУ БІЛЬШЕ ВПЕВНЕНОСТІ, БІЛЬШЕ ВРАЖЕНЬ І БІЛЬШЕ КОМУНІКАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ. ВСЕ ЦЕ ПОЄДНУЄ В СОБІ АВТОМОБІЛЬ, ЗДАТНИЙ ДИВУВАТИ НАВІТЬ ПРОСТИМИ РЕЧАМИ.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

НОВЕ СЛОВО В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ

Уявіть собі життя, сповнене яскравих вражень, впевненості та відчуття взаємозв’язку з навколишнім світом. Концепція Nissan Intelligent Mobility охоплює три напрямки інновацій: систему живлення автомобіля, способи керування автомобілем та його інтеграцію до суспільства. Висадивши вас, автомобіль паркується самостійно, а дороги заряджують ваш електромобіль — це майбутнє настане вже зовсім скоро. А формується воно завдяки автомобілям Nissan, які ви використовуєте вже сьогодні.

РАЗОМ МИ РУХАЄМОСЬ ВПЕРЕД

АВТОНОМНЕ КЕРУВАННЯ

Вже зовсім скоро водіння не викликатиме жодних стресових відчуттів і приноситиме лише задоволення. Автомобіль зможе заїжджати за вами, самостійно пересуватися в умовах інтенсивного руху та знаходити місце для паркування без вашої участі. При цьому достатньо лише один раз натиснути потрібну кнопку, і керування автомобілем знову перейде до ваших рук. Крім того, машина зможе спілкуватися з іншими автомобілями та навіть пішоходами. На сьогоднішній день компанія Nissan проводить тестування розширених функцій автономного керування на громадських дорогах, а це означає, що революційні нововведення вже дуже скоро стануть частиною нашого повсякденного життя.

QASHQAI ПРОКЛАДАЄ ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО, ДО ІННОВАЦІЙНИХ ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

В 2018 році Nissan QASHQAI із функцією ProPilot стане першим нашим автомобілем в Європі, який оснащено технологію автономного керування. Нова модель QASHQAI зможе пересуватися автономно і безпечно в рамках однієї смуги навіть за умови інтенсивного руху на шосе.

Перша модель автомобіля з функцією ProPilot, Nissan SERENA, вже з’явилась в Японії.

ІННОВАЦІЇ НА ВАШОМУ БОЦІ

Вже зараз деякі моделі автомобілів Nissan оснащено технологіями, які слідкують за ситуацією на дорозі та допомагають водіям уникати неприємностей. Мова йде про такі інтелектуальні функції, як система моніторингу сліпих зон: ця функція входить до комплексу систем активної безпеки Safety Shield. Крім того, автомобілі Nissan оснащено технологіями, які забезпечують ваш зв’язок з навколишнім світом.

Інтелектуальна система кругового огляду Nissan

Незручне місце для паркування? Тепер у вас є система кругового огляду, за допомогою якої можна побачити все, що раніше було недоступним.