Nissan Leaf NISMO готовий до світового дебюту

  • Найпопулярніший електромобіль вперше входить в лінійку NISMO

  • Продажі Nissan Leaf NISMO стартували 31 липня в Японії

31 липня в Японії надійшов у продаж Nissan Leaf NISMO. Він вперше поєднує емоційність і передові технології світового електромобіля-бестселера зі спортивним іміджем і високими характеристиками серії NISMO*.

Nissan Leaf NISMO обладнаний спеціальним комп’ютером, який оптимізує «чутливість» натиску педалі акселератора. Особливі шини і підвіска покращують керованість і плавність ходу. Крім того, автомобіль відрізняється стильною зовнішністю і елегантним інтер’єром.

Leaf NISMO створений на основі нового Nissan Leaf, який дебютував в жовтні 2017 року. Нова модель NISMO демонструє захоплююче прискорення і високі екологічні параметри (завдяки електричній силовій установці), а також динамічний дизайн. У конструкції використані сучасні розробки, такі як системи автономного руху ePedal, ProPILOT і ProPILOT Park.

Новий Nissan Leaf – символ концепції Nissan Intelligent Mobility, яка визначає уявлення компанії про те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства. Nissan Leaf отримав кілька нагород за передові технології і нульовий рівень токсичності викидів. Він був визнаний «Зеленим автомобілем 2018 го року» на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку і отримав рейтинг «5 зірок» за безпеку – як від японської, так і від європейської програми оцінки нових автомобілів.

Nissan Leaf NISMO

*NISMO – підрозділ компанії Nissan, який створює продукти для автоспорту і займається тюнінгом автомобілів. У 2013 році підрозділ запустив серію автомобілів для доріг загального користування, представивши Nissan Juke NISMO. Згодом цю серію поповнили Nissan March NISMO, Nissan Note NISMO, Nissan 370Z NISMO, Nissan GT-R NISMO і Nissan Serena NISMO.

NISMO бере участь в автоперегонах найвищого рівня, таких як Super GT Series в Японії. Крім того, з грудня 2018 року NISMO змагатиметься в Чемпіонаті Формули Е для електромобілів. NISMO надає своїм клієнтам – командам з усього світу – спеціалізовані гоночні автомобілі FIA GT3, а також високопродуктивні двигуни для автомобілів-прототипів.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниNissan Leaf NISMO готовий до світового дебюту