NISSANCONNECT: В АВТОМОБІЛІ ТА МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Всередині Nissan NAVARA, Nissan Intelligent Mobility™ — інформує, з'єднує та розважає. Перевірте пробіг на 8-дюймовому дисплеї, синхронізуйтесь зі смартфоном з музикою, додатками та іншими корисними можливостями.

НОВИЙ, 8-ДЮЙМОВИЙ ДІСПЛЕЙ З НАВІГАЦІЄЮ NISSAN TOMTOM®

8-дюймовий сенсорний дисплей — це серце вашої інформаційно-розважальної системи. Доступ до швидкої, покрокової навігації за допомогою TomTom®, музика, інформація і багато іншого. Завдяки інтеграції смартфонів за допомогою Apple CarPlay® і Android Auto®, маршрут попереду ще ніколи не був яснішим.

ДОДАТКИ ТА ІНШЕ

ПРИЄДНАЙТЕ ВАШ ТЕЛЕФОН

КАРТИ

БУТИ В КУРСІ

БУТИ ВЧАСНО

БУТИ В ПОТРІБНОМУ МІСЦІ


СМІЛИВА ПОДОРОЖ

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ

NAVARA з Nissan Intelligent Mobility трансформує Вашу подорож. Незалежно від того, Ви в місті, на шосе чи на бездоріжжі — NAVARA допоможе подолати шлях.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Відтепер маневрувати та паркуватися стало легше разом з системою кругового огляду, яка включає 4 камери і показує пікап з висоти пташиного польоту. Також система допомагає швидко і легко приєднати причіп.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС СТАРТУ ВГОРУ (HILL START)

Система допомоги під час старту вгору не дозволяє відкотитися, коли пікап їде під нахилом — особливо зручно в слизьких умовах бездоріжжя. Система утримує гальма достатньо довго, щоб можна було перемістити ногу з гальм на педаль акселератора.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСТОРУ, ЯКІ ВИ ОЦІНИТЕ

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ NAVARA

Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Містка центральна консоль та кишені у дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В салоні також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.