Після низки інтригуючих анонсів  компанія Nissan офіційно представила на автосалоні в Детройті-2018 концептуальний позашляховик Xmotion Concept.

Як відзначили представники бренду, прототип покликаний показати подальший розвиток дизайну автомобілів Nissan.
На презентації прототипу Nissan Xmotion Concept (вимовляється як cross motion), керівники компанії відзначили, що «в автомобілі поєднується японська культура і традиційна майстерність з американською утилітарністю і новим поколінням технології Nissan Intelligent Mobility».

Крім цього, Альфонсо Альбаіса, старший віце-президент із глобального дизайну компанії Nissan Motor, коментує: «В концепті Nissan Xmotion ми досліджували більш сильну і потужну сторону Nissan Intelligent Mobility. Сміливі форми і потужні пропорції при найближчому розгляді контрастують з аспектами традиційної японської майстерності, вираженої сучасним способом. Комбінація західної і східної концепції в екстер’єрі отримує продовження в салоні Xmotion, де просунуті технології зв’язку і автономності змішуються з сучасним японським цифровим мистецтвом. На перший погляд Xmotion володіє мінімалістичним дизайном, але поглянувши пильніше, можна помітити детальну багатошаровість, що робить цей концепт винятковим».

Продовжуючи говорити про новий концепті Nissan Xmotion Concept, представники бренду відзначили, що «в автомобілі виражається динамічна присутність в поєднанні зі скромною рельєфною красою, включаючи унікальні U-подібні фари і новий рівень розвитку фірмової радіаторної решітки бренду Nissan – V-motion». При цьому варто відзначити, що простота дизайну екстер’єру прототипу поєднується з брутальними 21-дюймовими металевими колісними дисками і досить «агресивними» шинами.

Салон представленого прототипу Nissan Xmotion Concept виконаний в такому ж незвичайному, футуристичному дизайні. Тут розташовані роздільні крісла: посадкова формула 4 + 2. У свою чергу, за задумом дизайнерів, інтер’єр представленого концепту «символізує японський ландшафт з повагою до коріння Nissan із зображенням річки на підлозі, роль моста на якій виконує центральна консоль».
Тут варто підкреслити, що консоль грає ключову роль в дизайні інтер’єру прототипу. При її створенні використана японська архітектурна техніка столярного мистецтва kanawa tsugi, що застосовується в теслярських роботах при будівництві релігійних храмів і святилищ. Також в компанії пояснили, що в інтер’єрі концепту присутні в цілому сім цифрових екранів – три головних монітора, а також крайні лівий і правий охоплюють всю ширину приладової панелі.

Проте, інновації і японські дива на цьому не закінчуються! Управляти численними дисплеями концептуального позашляховика Nissan Xmotion можна за допомогою жестів або … руху очей. «Інтуїтивні органи управління і система голосових команд дозволяють водієві сфокусуватися на їзді, допомагаючи йому отримувати доступ до різноманітної інформації в легкій, безпечній та інтелектуальній формі».

Ніякої інформації про технічні характеристики і оснащення позашляховика Nissan Xmotion Concept в компанії ще не надають. Відомо лише те, що автомобіль отримав інтелектуальну систему повного приводу AWD.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниNissan представив концептуальний позашляховик Xmotion