\"\"Оновлений кросовер Кашкай отримав істотні зміни в зовнішності та систему автономного управління Piloted Drive.

Спереду Nissan Qashqai 2018 нагадує нові серійні та концептуальні моделі Ніссан, для яких є характерними різкі обриси. Як стверджують дизайнери, вони навіяні самурайським шатами.

Передня світлотехніка стала не тільки ефектнішою, але і ефективнішою в темну пору доби. Задня оптика отримала лінзи.

Оновлений Ніссан Кашкай отримав модифіковане рульове управління (і нове кермо, до речі) та поліпшену шумоізоляцію салону. Крім того, як стверджують в японській компанії, фахівці попрацювали над підвищенням якості оздоблювальних матеріалів. Інформаційно-розважальна система отримала новий призначений для користувача інтерфейс, а інтер\’єр «посвіжів». Також треба відзначити, що рестайлінговий Кашкай буде доступний в розкішній версії з шкірою Nappa, преміальною аудіосистемою та ін.

Вперше в класі Nissan Qashqai 2018 запропонує автономний рух Piloted Drive. Правда, це не повноцінний «автопілот», а напівавтоматична система. Вона покликана «розвантажити» водія в щільному трафіку шляхом автоматичного гальмування та прискорення на невеликій швидкості.

За попередніми даними, оновлений Кашкай з опціональною технологією напівавтоматичного водіння з\’явиться на початку наступного року. Двигуни Qashqai 2018 залишаться колишніми – потужністю від 110 к.с. до 163 к.с.

{#Nissan Qashqai 2018#}
ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниNissan Qashqai 2018 вперше показали наживо.