NISSAN X-TRAIL

ВИГОДА ДО 111 110 ГРН


ВИГОДА

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВИГОДА

ВИГОДА НА ПОКУПКУ НОВОГО NISSAN X-TRAIL ДО 111 110 ГРН [*]

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля Nissan, то при покупці нового автомобіля Ви можете скористатися пропозицією:

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

* Акція триває з 1 до 29 лютого 2020 року в салонах офіційних дилерів Nissan на всій території України. Про деталі дізнавайтеся на сайті www.www.gas.lviv.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307. Безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів у межах України. 

** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТзОВ “ГалАвтоСвіт” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до менеджерів з продажу ТзОВ «ГалАвтоСвіт». Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТзОВ “ГалАвтоСвіт”.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіX-TrailСпеціальні пропозиції Nissan X-Trail