НА ШЛЯХУ ДО ВПЕВНЕНОГО ДРАЙВУ

ВІД ДОПОМОГИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ ДО АВТОНОМНОГО КЕРУВАННЯ У МАЙБУТНЬОМУ. З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ВИ ОТРИМАЄТЕ АБСОЛЮТНО НОВИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

КАРДИНАЛЬНО НОВИЙ РІВЕНЬ ВПЕВНЕНОСТІ

Інтелектуальні системи Nissan працюють заради вашого комфорта та безпеки. Спостерігаючи за вашим авто та навколишніми об’єктами, вони допомагають передбачити непередбачувані ситуації.

ПІДТРИМКА У ПОТРІБНУ МИТЬ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ — ЦЕ ВИСОКОТОЧНИЙ ЗАСІБ, ГОТОВИЙ ВІДВЕРНУТИ БУДЬ-ЯКІ НЕПРИЄМНОСТІ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ

Передайте керування під час паркування в обмеженому просторі новому кросоверу Nissan QASHQAI.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є якісь перешкоди, система попередить вас і за потреби зменшить швидкість.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете відхилятися зі своєї смуги без увімкнення сигналу повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ З ДАТЧИКОМ СВІТЛА І СИСТЕМОЮ АДАПТИВНОГО ПЕРЕДНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Елегантні фари в новому кросовері Nissan QASHQAI дійсно інтелектуально освітлюють ваш шлях, не лише визначаючи настання темряви, але й підсвічуючи дорогу в поворотах завдяки використанню системи адаптивного переднього освітлення.

БАЧИТИ ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ БІЛЯ ВАШОГО КРОСОВЕРА

ІЗ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ВПЕВНЕНОСТІ ТА КОНТРОЛЮ, ЯКІ ДАРУЮТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ — ВИЇЖДЖАТИ НА ДОРОГУ СТАЄ ДЕДАЛІ РАДІСНІШЕ.

ВИД СПЕРЕДУ ТА КРУГОВИЙ ОГЛЯД

ВИД ЗЗАДУ ТА КРУГОВИЙ ОГЛЯД

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Система кругового огляду використовує чотири відеокамери, щоб створити панорамний вид навколо вашого Nissan QASHQAI, завдяки чому рух назад і паркування виконуються дуже легко. Випробуйте систему один раз, і ви більше не схочете водити без неї!

ВИД СПЕРЕДУ АБО ЗЗАДУ ТА З БОКІВ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Ви будете постійно поінформовані про поточне обмеження швидкості завдяки тому, що система виявляє дорожні знаки під час руху.

ПОВНІСТЮ РОЗУМІТИ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ВАШОГО КРОСОВЕРА

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ РАДАРІВ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ ВОНИ ПОСТІЙНО СЛІДКУЮТЬ ЗА ВСІМА ПОДІЯМИ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ НАВКОЛО ВАС, І ДОПОМАГАЮТЬ ВПОРАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОЮ НЕПЕРЕДБАЧУВАНОЮ СИТУАЦІЄЮ.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ ЗОН»

Система попередить вас у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій» зоні позаду вашого автомобіля.

ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Завдяки використанню системи кругового огляду ви отримаєте попередження, якщо поблизу буде виявлено будь-який рухомий об’єкт, наприклад візок або маленьку дитину.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ЗЗАДУ

Система попередить вас, якщо ви перетинатимете транспортний потік позаду вас під час руху заднім ходом.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПІДТРИМКА

ВОДИТИ, ЯК ПРОФІ

ЗАВДЯКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ NISSAN ВИ ВІДЧУВАТИМЕТЕ ВПЕВНЕНІСТЬ У ПОТРІБНУ МИТЬ. ДИНАМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В НОВОМУ КРОСОВЕРІ NISSAN QASHQAI, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У ФОНОВОМУ РЕЖИМІ, ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ВАМ ДОДАТКОВИЙ КОНТРОЛЬ, ПЕРЕТВОРЮЮТЬ ВОДІННЯ НА ЗАДОВОЛЕННЯ — ЦЕ ШВИДКІ, НЕПОМІТНІ, АЛЕ НАДІЙНІ ПОМІЧНИКИ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ

Увійдіть в поворот. Ця система регулює тиск у гальмах кожного колеса і таким чином утримує автомобіль на оптимальній траєкторії в поворотах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ

Рухайтеся плавно по бездоріжжю. Система вмикає плавне гальмування, щоб запобігти тремтінню кузова на нерівних ділянках дороги, і забезпечує комфортний плавний рух.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ ДВИГУНОМ

Попереду крутий поворот. Система керує автоматичною коробкою передач таким чином, ніби ви самі виконуєте звичайний маневр на невеликому повороті. Вона переходить на більш низьку передачу для плавного входу в маневр, а потім повертається на більш високу під час виходу з нього.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Поза дорогою або на дорозі, вона покращує зчеплення шин. За допомогою комп’ютера та датчиків інтелектуальна система вимірює проковзування коліс і миттєво починає передавати до 50 % крутильного моменту на задню вісь.

НОВА СИСТЕМА УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Вона утримує транспортний засіб у нерухомому стані, при цьому водію не потрібно тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.


ЕФЕКТИВНА ПОТУЖНІСТЬ

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ВОДІННЯ

ВИПРОБУЙТЕ ТУРБОДВИГУН У ДІЇ

НАТИСНІТЬ НА ПЕДАЛЬ ГАЗУ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ АЕРОДИНАМІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НОВОГО NISSAN QASHQAI, ОБЛАДНАНОГО КОМПАКТНИМ ТА ЕКОНОМІЧНИМ ДВИГУНОМ, І ВИСОКОЮ ТОЧНІСТЮ КЕРУВАННЯ. ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ.

АЕРОДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Спеціальні панелі, які створюють аеродинамічну поверхню біля стійок кузова, та низький аеродинамічний опір під днищем кузова забезпечують тихішу їзду.

НОВИЙ ДИЗАЙН NISSAN QASHQAI