Унікальний досвід керування електрифікованим Nissan з безпровідною зарядкою

e-POWER, потужне поєднання

Унікальна для Nissan технологія e-POWER поєднує в собі бензиновий двигун, що заряджає акумуляторну батарею, та електричний мотор, що передає крутний момент на колеса. Гібридний автомобіль працює подібно до електрокару, зменшуючи викиди та витрати на обслуговування. Та оскільки вам не потрібно здійснювати зарядку від мережі, немає потреби змінювати звички керування автомобілем. На додаток до двигуна внутрішнього згоряння технологія e-POWER також використовує регенеративне гальмування для підтримки заряду акумулятора.

Як усе це працює?

Заправка бензином, робота на електриці

Відкрийте для себе новий досвід керування автомобілем без зміни своїх звичок. Продовжуйте користуватися бензином, насолоджуючись відчуттям керування електрокаром, щойно натиснете кнопку запуску.

Підзаряджається на ходу

e-POWER не потребує заряджання від мережі. Бензиновий двигун виробляє енергію, яка підзаряджає акумулятор, коли автомобіль цього потребує. Саме батарея живить електричний мотор для приведення в рух коліс.

Перероблює енергію гальмування

Тертя внаслідок гальмування продукує енергію, а технологія e-POWER не дозволяє марнувати її. Система регенеративного гальмування перетворює енергію та спрямовує її до акумуляторної батареї, підвищуючи ефективність споживання палива.

e-POWER: найкраще від керування електрокаром

Тиша та комфорт

Електричний мотор тихо працює, а в поєднанні з бензиновим двигуном, продукує мінімальну кількість викидів. Тож керування автомобілем e-POWER дарує приємні й комфортні відчуття.

Гнучкість керування

Завдяки приведенню коліс у рух електричним мотором ви насолоджуєтеся таким самим миттєвим крутним моментом і плавним пришвидшенням, які так подобаються власникам електрокарів. Розумна педаль e-Pedal Step пропонує вам цікаве керування в спортивному режимі, коли ви маєте на це настрій.

Менший вплив на довкілля

Насолоджуйтеся екологічнішим керуванням завдяки технології e-POWER. Завдяки скороченню викидів CO2 та твердих часток автомобіль залишає менший слід у довкіллі в порівнянні зі звичайними транспортними засобами, що працюють на бензині.

Переваги автомобіля з технологією e-POWER

Дізнайтеся більше про всі наші електрифіковані силові агрегати

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЕЛЕКТРИФІКОВАНІ СИЛОВІ АГРЕГАТИ NISSAN

Без зайвих хвилювань про запас ходу

e-POWER уберігає вас від турбот, з якими спочатку стикалися деякі власники електрокарів. Оскільки заряд батареї підтримується бензиновим двигуном, ви можете розпочати тривалу подорож без хвилювань щодо зменшення заряду. Просто заправляйтеся як завжди та продовжуйте пересуватися у звичному режимі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Відповіді на часті запитання

 

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ РІЗНИЦЯ МІЖ ТЕХНОЛОГІЄЮ E-POWER, СТОВІДСОТКОВИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ І ГІБРИДОМ?

Технологія Nissan e-POWER — це унікальне рішення, завдяки якому ви відчуваєте переваги керування електромобілем, його динамічність і чутливість без необхідності підзарядки. Електромотор працює від літій-іонного акумулятора, який заряджається електроенергією, виробленою двигуном внутрішнього згоряння.

_____________________________________________________

З ЯКИХ КОМПОНЕНТІВ СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА E-POWER? У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРИНЦИП ЇЇ РОБОТИ?

Система e-POWER складається з таких компонентів:

– електромотор, який обертає колеса;
– літій-іонний акумулятор, який живить електромотор;
– двигун внутрішнього згоряння, який генерує енергію для зарядки акумулятора;
– генератор, який перетворює механічну енергію в електричну;
– інвертор, який скеровує енергію, отриману від двигуна, на заряджання літій-іонного акумулятора та/або на живлення електромотора.

_____________________________________________________

ЩО ТРАПИТЬСЯ, ЯКЩО ЛІТІЙ-ІОННИЙ АКУМУЛЯТОР, ЯКИЙ ЖИВИТЬ ЕЛЕКТРОМОТОР, РОЗРЯДИТЬСЯ?

Інтелектуальна технологія, якою обладнаний автомобіль із системою e-POWER, автоматично запускає двигун внутрішнього згоряння, коли заряд літій-іонного акумулятора падає нижче певного рівня.

Ви можете перевірити стан системи e-POWER за допомогою дисплея на панелі приладів та його схеми потоку енергії — після запуску на ньому відображається стан заряду акумулятора тощо.

_____________________________________________________

ЧИ Є ПОВНОПРИВІДНІ АВТОМОБІЛІ ІЗ СИСТЕМОЮ E-POWER?

Системою e-POWER обладнано повнопривідний автомобіль X-TRAIL e-4ORCE.

_____________________________________________________

ЧИ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЄМНІСТЬ ЛІТІЙ-ІОННОГО АКУМУЛЯТОРА E-POWER ВІД ЄМНОСТІ АКУМУЛЯТОРА ЗВИЧАЙНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ?

Для пришвидшення заряджання та зменшення ваги технологія e-POWER оснащена меншим літій-іонним акумулятором, якщо порівнювати зі звичайним електромобілем.

Зображення та описи приводяться для цілей ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для ринків інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, чи бути доступні як опції (за додаткову плату).
Автомобілі з технологією e-POWER стануть доступними з весни 2023 року.
Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним застосунком сервісів NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі сервіси залежать від покриття мобільної мережі. Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.