ВДОСКОНАЛЕНІ ДВИГУНИ

ПІДНІМІТЬ ПЛАНКУ

Бажаєте отримати два в одному: економічне споживання пального у спортивному позашляховику преміум-класу? Це можливо вже зараз! Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова та практично безступеневій коробці передач Xtronic міський кросовер Nissan QASHQAI — саме те, що вам потрібно.

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)Викид CO2, г/км
130 – 6MT5,34,44,7135
130 – Xtronic
5,74,54,9147

Витрата палива, л/100 км (міський цикл)Витрата палива, л/100 км (заміський цикл)Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)Викид CO2, г/км
1.2 – 6MT 2WD
6,65,15,6150
1.2 – Xtronic 2WD6,55,25,6151
2.0 – Xtronic 2WD
9,25,56,9159
2.0 – Xtronic 4WD9,66,07,3169

ПРИГОТУЙТЕСЯ ДО СТАРТУ

ОБЕРІТЬ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ ДЛЯ СВОГО NISSAN QASHQAI

Економте енергію просто, увімкнувши варіатор Nissan з електронним керуванням (з екорежимом) або керуйте двигуном за допомогою 6 ступеневої ручної коробки перемикання передач.

АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВАРІАТОРА

На відміну від ступеневих коробок передач варіатор забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще й може працювати в екорежимі.

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Механічна коробка передач на 6 швидкостей забезпечує потрібну потужність, швидке й точне перемикання передач і миттєву реакцію автомобіля.


АДАПТАЦІЯ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ АДАПТАЦІЯ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Новий міський кросовер Nissan QASHQAI за мить пристосовується до будь-якої зміни умов руху. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням із дорогою.

ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ

Маневреність і задоволення у поєднанні зі стабільністю та впевненістю для плавного, швидкісного руху та кращого адаптування до дороги — все це Nissan QASHQAI, не просто один з найпопулярніших кросоверів у світі, а новий СУПЕРКРОСОВЕР.

НОВИЙ NISSAN QASHQAI: РОБОТА В ЕКОРЕЖИМІ

Обирайте роботу в екорежимі* та економте енергію — просто й непомітно.

* Доступно тільки для комплектацій з автоматичною коробкою передач.

НОВИЙ NISSAN QASHQAI, СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

Перейдіть в режим SPORT і насолоджуйтеся поїздкою – це ваш час


БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.