Nissan Motor Company офіційно презентувала унікальний родстер Nissan 370Zki. Новий концепт публічно дебютував на Міжнародному мотор-шоу в Чикаго-2018. Автомобіль, побудований на базі відкритої моделі 370Z, отримав гусениці на задній осі і лижі на передній.

У компанії відзначають, що представлена ​​машина Nissan 370Zki Roadster здатна вивести зимовий спорт на новий, раніше небачений рівень. Унікальний спорткар оснащений 332-сильним двигуном, лижами спереду і гусеницями ззаду.

Проведена модернізація дозволяє стверджувати, що Nissan 370Zki Roadster – по-справжньому крута машина для підкорення сніжних схилів і лісових стежок. Однак, щоб домогтися цього, інженерам бренду довелося серйозно попрацювати.

Гусеничний родстер Nissan 370Zki Roadster оснащений 122-сантиметровими траками Dominator виробництва компанії American Track Truck Inc. Для їх установки інженери компанії підняли машину, а також виготовили спеціальне кріплення підвіски і розширювачі колісних арок. Крім цього, серйозною модернізації піддалася гальмівна система.

Також унікальний родстер Nissan 370Zki Roadster отримав повністю перероблену передню підвіску. Лижі, встановлені спереду автомобіля, також були виготовлені американською компанією American Track Truck Inc. Крім цього, для «підкорювача снігових просторів» був виготовлений спеціальний фронтальний захист днища.

Серед унікальних рішень екстер’єру гусеничного родстера Nissan 370Zki варто відзначити ексклюзивне покриття кузова спеціальною плівкою від Icon Image Graphics, а також тоновану світлотехніку, що повинна асоціюватися з гірськолижними окулярами.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниНовий зимовий концепт: Nissan 370Zki Roadster