БІЛЬШЕ ВПЕВНЕНОСТІ, ВРАЖЕНЬ І ЗВ’ЯЗКУ

Дізнатися більше

ЯСКРАВА та впевнена подорож по життю

Nissan JUKE з технологією Nissan Intelligent Mobility повністю змінює уявлення про водіння. Автомобіль забезпечує високий рівень безпеки та обізнаності про те, що відбувається навколо, а також дарує незабутні враження. І в потоку міського транспорту, і на швидкісній автомагістралі, і навіть на паркувальному майданчику вам полегшує водіння безліч технологій, таких як  інтелектуальна система кругового огляду, попередження про зміну смуги руху або контроль «сліпих зон». Якщо ви любите проводити час за кермом, ви обов’язково оціните компактний кросовер Nissan JUKE.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВОДІННЯ

ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Завдяки використовуваним у Nissan JUKE технологіям Nissan Intelligent Mobility та функціям допомоги водію, включаючи інтелектуальну систему кругового огляду, цей компактний кросовер допоможе вам зберігати впевненість за кермом та допоможе виручити вас.

ВИГЛЯД З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Завдяки системі кругового огляду, що використовується в Nissan JUKE, ви зможете побачити набагато більше. Це означає, що паркуватися та маневрувати буде просто. У системі використовуються чотири камери, які дозволяють подивитися на автомобіль і оточуючі ділянки з висоти пташиного польоту. А завдяки монітору з кількома екранами ви можете змінювати масштаб зображень передньої та задньої ділянок, а також зображення з боку тротуару, щоб ваші колеса (як і ваша гідність) не постраждали.

ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Якщо спереду, ззаду або збоку до вашого автомобіля наближається, наприклад, неуважний пішохід або продуктовий візочок, що випадковим чином викотився на дорогу, інтелектуальна система кругового огляду в Nissan JUKE обов’язково повідомить вам про це, відобразивши відповідне повідомлення на екрані.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З УСІМА ВАРІАНТАМИ КОМПЛЕКТАЦІЇ NISSAN JUKE

ЩЕ БІЛЬШЕ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Завдяки технологіям Nissan Intelligent Mobility ви можете взяти на себе керування та насолоджуватися абсолютно безтурботною поїздкою. Залишаючись невидимими, передові технології цього компактного позашляховика забезпечують чітке відображення ситуації та контроль над нею, позбавляючи вас турбот та даруючи незабутні враження від водіння.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ СМУГИ РУХУ

Завдяки цій інтелектуальній системі ви завжди будете зосереджені на дорозі. Система визначить, що ви з’їжджаєте зі смуги без включеного вказівника повороту, і попередить вас, щоб ви повернулися у свій ряд.


СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ» ЗОН

Завдяки контролю «сліпих зон» ви можете впевнено міняти смуги. Ця функція системи курсової стійкості Nissan JUKE 2018 року відстежує «сліпі зони» навколо автомобіля та попереджує, якщо навколо виявлено інший автомобіль або мотоцикл.


СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КЕРУВАННЯ NISSAN

Nissan JUKE 2018 року пропонує відмінну стійкість та зчеплення з дорогою, а також підвищену маневреність і керованість.

УСІ НАЛАШТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ У ВАС ПІД РУКОЮ

Завдяки системі динамічного керування Nissan JUKE 2018 року адаптується до вашого стилю водіння. Ви можете переключати режими водіння за допомогою одного натискання кнопки, змінювати налаштування їзди, регулювати клімат і слідкувати за експлуатаційною статистикою автомобіля.


ВОДИТИ ЯК ПРОФІ

ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЯМ ДИНАМІЧНОГО ВОДІННЯ ПОЇЗДКА НА ВАШОМУ NISSAN JUKE БУДЕ БЕЗТУРБОТНОЮ

Nissan JUKE 2018 року — це компактний кросовер для міських джунглів, у якому реалізовано кілька спеціальних технологій для забезпечення максимальної зручності під час водіння. Ці технології допоможуть упоратися з керуванням у потоці транспорту з частими зупинками або на вашій улюбленій ділянці швидкісної траси, а також під час проїзду «лежачих поліцейських», забезпечуючи високий рівень точності та надійності.


ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ

НОВІ ЗАСОБИ ЗВ’ЯЗКУ

Завдяки передовим функціям Nissan JUKE 2018 року ви будете завжди на зв’язку. У цьому компактному позашляховику ваші друзі, місто та весь світ завжди поруч.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиції

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися