ФАНТАСТИЧНЕ ЗВУЧАННЯ АУДІОСИСТЕМИ BOSE® PERSONAL®

ФАНТАСТИЧНЕ ОБ’ЄМНЕ ЗВУЧАННЯ

АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL®

Обираючи улюблену музику, чому б не налаштувати її звучання? Це можна зробити за допомогою автомобільної аудіосистеми Nissan JUKE та аудіосистеми BOSE® PERSONAL®. Завдяки вбудованим у підголівник динамікам BOSE® ви почуватиметеся впродовж поїздки як у навушниках. Не хочете слухати наодинці? Заповніть музикою весь простір. Музика ще ніколи не звучала так добре.

ПРЕМІУМ-ЗВУЧАННЯ, ЩО ОТОЧУЄ.

Завдяки 6 динамікам, включаючи 2 вбудованих у підголівник динаміка Ultra-Nearfield™, поїздка на Nissan JUKE 2018 супроводжуватиметься фантастичним об’ємним звучанням — ще одна причина, через яку варто вибрати Nissan JUKE 2018.

НАЛАШТУЙТЕ ПО-СВОЄМУ.

Персоналізуйте свій аудіопростір за допомогою інтегрованої системи управління Space™ для вбудованих у підголівник динаміків Bose®. Оберіть за допомогою головного пристрою рівень занурення в музику — від традиційної сцени концертного залу до живого звучання, що оточує на 360°.

ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ

Компактні та продумані динаміки Bose®, вбудовані у підголівник, забезпечують фантастичне звучання.

ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ЗВ’ЯЗОК

НА ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

Завдяки використовуваній у Nissan JUKE 2018 технології Nissan Intelligent Mobility ви залишаєтеся на зв’язку зі своїм світом, містом та всіма друзями.

NISSANCONNECT

Насолоджуйтеся функціями аудіосистеми, навігації та зв’язку під час поїздки, використовуючи 5,8-дюймовий антибліковий сенсорний екран. Робіть дзвінки, використовуючи технологію Bluetooth. Крім того, ви можете прокласти маршрут, слухати улюблену музику.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ПРИНЦИПОВО НОВИЙ СПОСІБ ЇЗДИ

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦЕ ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗВ’ЯЗОК ПІД ЧАС БЕЗПЕЧНИХ І ЗАХОПЛЮЮЧИХ ПОДОРОЖЕЙ.

РОЗСЛАБТЕСЯ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПОЇЗДКОЮ

NISSAN JUKE 2018: КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY»

Система безключового доступу Nissan «i-key» дозволяє відкривати Nissan JUKE 2018 простим натисканням кнопки на дверній ручці, а ключ при цьому має знаходитися у кишені чи сумці. Завдяки інтелектуальному датчику наближення ця система спрацює тільки для дверей, біля яких ви стоїте, що робить розблокування дуже зручним та безпечним.

КНОПКА ЗАПУСКУ ТА ЗУПИНКИ ДВИГУНА

Заведіть свій Nissan JUKE 2018, використовуючи кнопку запуску двигуна як у спортивного автомобіля. У цю ж мить двигун вашого компактного позашляховика та стрілки на приладній панелі оживуть — і ось ви вже готові отримувати задоволення від водіння.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Сидіння з підігрівом роблять ваш позашляховик таким затишним. Тепло подається на передні сидіння одним натисканням кнопки. Ви будете здивовані тим, як ви раніше обходилися без цього.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Сидіння з підігрівом роблять ваш позашляховик таким затишним. Тепло подається на передні сидіння одним натисканням кнопки. Ви будете здивовані тим, як ви раніше обходилися без цього.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Сидіння з підігрівом роблять ваш позашляховик таким затишним. Тепло подається на передні сидіння одним натисканням кнопки. Ви будете здивовані тим, як ви раніше обходилися без цього.

5,8-дюймовий мультисенсорний екран

Зручний у використанні великий 5,8-дюймовий кольоровий сенсорний екран підтримує повну інтеграцію із сумісними смартфонами.

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Автоматична система кондиціювання повітря в Nissan JUKE 2018 підтримує потрібну температуру, забезпечуючи для вас зручність та комфорт.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З NISSAN JUKE У РЕАЛЬНОСТІ

КОМПАКТНИЙ МІСТКИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТА ГНУЧКА СИСТЕМА ЗБЕРІГАННЯ

В Nissan JUKE 2018 вистачить місця для багажу будь-якої форми. Ви можете скласти всі задні сидіння, щоб максимально збільшити розмір багажника в Nissan JUKE 2018, або ж тільки одне переднє та заднє сидіння для перевезення довгих предметів.

ПІДСКЛЯННИКИ

Команда хоче випити кави. Завдяки кільком підсклянникам на центральній консолі це тепер не проблема.

БАРДАЧОК

П’ятилітровий бардачок умістить усі ваші папери, зарядні пристрої та інші особисті речі.

ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ

Установіть телефон у спеціальний утримувач. У ньому доступні USB-порт і розетка на 12 В.


БЕЗПЕКА ПІД ЧАС КОЖНОЇ ПОЇЗДКИ

NISSAN JUKE 2018: ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Як досягти впевненості на всіх етапах процесу водіння? Компанія Nissan застосовує комплексний підхід до забезпечення безпеки в Nissan JUKE 2018. На основі цього підходу ми проектуємо та створюємо всі наші автомобілі.

ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Під час зіткнення водій і пасажир будуть захищені від ударів шістьма подушками безпеки.

ЕЛЕКТРОНА СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ

Електрона система динамічної стабілізації Nissan допоможе вам тримати ситуацію під контролем під час виконання складних маневрів, включаючи несподівану зміну смуги.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиції

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися