ПОЛЕГШЕНЕ ПАРКУВАННЯ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Бракує місця? Міський кросовер Nissan JUKE уважно стежить за тим, чи можна починати рух — вам не доведеться про це турбуватися.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Чотири відеокамери дають можливість повного огляду* на 360º навколо вашого автомобіля. У такому разі ви маєте можливість на свій вибір наблизити поліекранне зображення переднього та заднього виду або бордюру. Так, ніби у вас у машині знаходиться декілька спостерігачів.


МИ ТУРБУЄМОСЬ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ

КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

В основі створення системи Nissan Safety Shield* лежить комплексний підхід до безпеки, яким ми керуємося під час розробки та збирання кожного автомобіля, щоб ви могли впевнено сідати за кермо.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Якщо ви випадково перетнули лінію розмітки вашої смуги руху, система контролю рядності руху Nissan JUKE попередить вас про це звуковим і візуальним сигналом. Водночас система настільки інтелектуальна, що припинить оповіщення, як тільки ви ввімкнете сигнал повороту.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Система кругового огляду не лише допоможе вам припаркувати автомобіль, але й дозволить безпечно виїхати з місця стоянки. Система розпізнавання рухомих об’єктів попередить вас про появу поблизу рухомих об’єктів за допомогою візуальних і звукових сигналів.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

Система моніторингу «сліпих» зон сигналом на бічному дзеркалі заднього виду та дисплеї Advanced Drive-Assist попередить вас про наявність у «сліпий» зоні транспортних засобів. Під час наступного ввімкненні сигналу повороту система повторно попередить водія звуковим сигналом.

ТРИМАЙТЕСЯ ЗАДАНОГО КУРСУ

У разі виявлення недостатньої або надмірної обертальності система динамічної зміни налаштувань вашого автомобіля автоматично зменшує потужність двигуна, що призводить до гальмування конкретних коліс. Діючи одночасно з системою динамічної зміни налаштувань, антипробуксовочна система отримує сигнал щодо пробуксовування передніх коліс і звужує отвір дроселя, дозволяючи вам триматися обраного курсу.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Двоступеневі передні подушки безпеки, ремені безпеки та система класифікації переднього пасажира захищають вас у разі зіткнення. Передні подушки безпеки встановлено на сидіннях, вони призначені для захисту від бокового удару, а вмонтовані в стелю бічні шторки безпеки забезпечують захист усіх, хто знаходиться в салоні автомобіля.


ОДНИМ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY» (ЧІП-КЛЮЧ)

Потрапити в машину без ключа стало набагато легше.

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY» (ЧІП-КЛЮЧ)

Відкрийте свій Nissan JUKE простим натисканням кнопки на дверній ручці. Завдяки системі безключового доступу «I-key» (чіп-ключ)* від Nissan ваші ключі можуть залишатися в кишені або сумці.

ЗАПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

Завдяки системі запуску двигуна кнопкою* ви просто сідаєте в автомобіль, натискаєте кнопку та їдете.


УСЕ ТАК, ЯК ПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ

КОМФОРТ І СПОРТИВНИЙ СТИЛЬ

Це ваш автомобіль. Зробіть його ще зручнішим за допомогою функції регулювання сидіння водія по висоті. Шкіряні передні сидіння та шкіряне оздоблення рульового колеса версії LE створюють атмосферу справжньої розкоші.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ*

Тепло подається на передні сидіння одним натисканням кнопки. Важко уявити, що колись у вас не було такої можливості.

ПОДВІЙНА ДІЯ

Система динамічної зміни налаштувань* дозволяє регулювати рівень комфорту в салоні та стиль водіння. Просто поставте перемикач системи динамічної зміни налаштувань в положення «клімат-контроль», налаштування дисплея дозволять вам вибрати найкомфортнішу для вас температуру повітря в салоні.

ЩЕ БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ БАГАЖУ

Є МІСЦЕ ПРИГОДАМ

Роз’їжджайте по місту з друзями або скористайтеся можливістю, яку дає вам заднє сидіння, що складається у співвідношенні 60/40, та розмістіть речі в універсальному багажнику, об’єм якого тепер складає цілих 354 літра.*

ЗАВАНТАЖУЙТЕСЬ!

Міський кросовер Nissan JUKE вирізняється широкою функціональністю завдяки дворівневій підлозі багажника. Опустивши підлогу, ви зможете максимально збільшити об’єм багажника. Піднявши підлогу, ви матимете можливість розмістити багаж зверху, залишивши спеціальне відділення знизу.


НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА NISSANCONNECT НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

Ваш смартфон і мультимедійна система NISSANCONNECT* — це нові можливості звуку, навігації та комунікації, і все це на одному антибліковому екрані з діагоналлю 5,8 дюйма. Дзвінки можна здійснювати за допомогою технології Bluetooth. Крім того, ви можете прокласти маршрут, слухати улюблену музику та інтернет-радіо.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА NISSANCONNECT

Підключіть свій iPod або MP3-програвач через USB-порт і управляйте ними за допомогою системи регулювання звуку вашого автомобіля. Або скористайтеся Bluetooth для бездротового доступу до улюбленої музики.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ NISSANCONNECT

Залишайтеся на зв’язку з оточуючим світом завдяки смартфону, технології гучного зв’язку та мультимедійній системі NISSANCONNECT з мобільними додатками. Різноманітні додатки дають вам можливість слухати музику, стежити за тим, що відбувається в соціальних мережах та орієнтуватися в місті не гірше від місцевих жителів.

NISSANCONNECT З НАВІГАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ

Навігаційна система Nissan поєднує пристрій розпізнавання голосу, кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 5,8 дюйма, а також інтернет-радіо та корисні поради мандрівникам. Виконуючи покрокові вказівки системи, ви завжди прибудете до потрібного місця призначення.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.