ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%*

ТРИМАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

ТРИМАЧІ ВАНТАЖУ

БАГАЖНИЙ БОКС

ФАРКОП

“СЕКРЕТНІ” КОЛІСНІ ГАЙКИ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ АВТО

ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%*

ВИГОДА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО 15%*

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VALUE ADVANTAGE***

МОТОРНІ ОЛИВИ. ВИГОДА ДО 15%**

СВІЧКИ ЗАПАЛЮВАННЯ. ВИГОДА ДО 15%*

ВІТРОВІ СТЕКЛА. ВИГОДА ДО 25%*

ГАЛЬМОВІ КОЛОДКИ. ВИГОДА ДО 15%*

ГАЛЬМОВІ ДИСКИ. ВИГОДА ДО 15%*

ВИГОДА НА ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ ДО 25%*

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІСТОРемонт ходової частини згідно перелікуШиномонтаж колісПеревірка/доливка рівня рідинПеревірка стану гальмівних колодок, дисківЗаміна свічок запалюванняДіагностика КПП, АКППЗаміна гальмівної рідиниПеревірка системи опалення, ремонтДіагностика зчепленняЧистка паливної системи двигуна, форсунокПеревірка, ремонт вихлопної системиВстановлення захисту картераЗаміна фільтра вентиляції салонуДіагностика ходової частиниПеревірка системи охолодженняПеревірка, ремонт системи кондиціонуванняДіагностика двигуна, зчитування помилокБалансування колісПеревірка освітлювальних приладів, заміна лампІнше
ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЛІТА