ПРО АВТОЦЕНТР

Ласкаво просимо в автоцентр «ГалАвтоСвіт» – найбільший дилерський центр Nissan в Західній Україні!

У 2006 році, компанія «ГалАвтоСвіт» взяла участь у тендері на розбудову та просування марки Nissan у Західній Україні. Невелика команда, на той час, доклала максимум зусиль для здійснення цих грандіозних планів. З 1 січня 2007 року на вулиці Липинського, 36 запрацював салон продажу автомобілів NISSAN. Того ж місяця була підписана угода про надання сервісних послуг між «ГалАвтоСвіт» та надійним партнером «Алекс CO».

Однак тимчасовий салон не повністю відповідав стандартам Nissan та не влаштовував нашу команду. Компанія не зупинилась на досягнутих результатах.

Новим етапом в нашому житті стає спорудження 3S-центру європейського стандарту (абревіатура «Sales, Service, Spare parts» означає «продаж, обслуговування, оригінальні запасні частини).

Будівництво такої масштабної споруди зайняло одинадцять місяців. Офіційне відкриття нового 3S – центру урочисто відбулось 11 липня 2008 року, започаткувавши нову еру Nissan і новий стиль провадження автомобільного бізнесу в Західній Україні.

Автоцентр «ГалАвтоСвіт» розташований на території в 1,0 га, із загальною площею приміщень – 3000 квадратних метрів. Площа виставкового залу складає 600 квадратних метрів і розрахована на 12 автомобілів і 7 автомобілів для тест-драйвів. Сервісна зона вміщає 11 робочих постів для проведення ремонту і технічного обслуговування автомобілів 4 пости для проведення робіт по встановленню додаткового устаткування і 3 пости кузовного цеху, загальна площа СТО – 900 квадратних метрів. Площа складу запасних частин складає більше 350 кв. м і вміщає більше 6000 найменувань. Для паркування автомобілів виділено 5000 метрів квадратних, з яких 107 місць розраховано для нових автомобілів перед самим автоцентром, а також місця для паркування клієнтів автосалону, автосервісу і за автоцентром – для працівників «ГалАвтоСвіт».

З першого дня роботи ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, пов’язаних з придбанням та подальшим обслуговуванням автомобілів Nissan:

  • продаж автомобілів Nissan, які є в нас в наявності, так і спеціально доставлених під замовлення клієнта;
  • забезпечення гарантії заводу-виробника на продані автомобілі протягом 3 років або 100 тис. км пробігу. Крім цього, автоцентр «ГалАвтоСвіт» підтримує гарантійні зобов’язання на нові автомобілі, придбані у офіційних дилерів Nissan в Україні;
  • спеціальні програми по продажу автомобілів в кредит, як для фізичних, так і юридичних осіб;
  • якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта наших фахівців, які не тільки нададуть всю необхідну інформацію, а й кваліфіковано проведуть тест-драйв автомобіля, який Вам сподобався.
  • особливі умови як для постійних, так і для корпоративних клієнтів;
  • повне страхування автомобіля в провідних страхових компаніях;
  • допомога при реєстрації автомобіля в сервісному центрі МВС;
  • продаж оригінальних запасних частин та фірмових аксесуарів із власного складу та на замовлення;
  • широкий вибір та професійне встановлення додаткового обладнання; покращення шумоізоляції та встановлення захисту двигуна;
  • всестороннє сервісне обслуговування всього модельного ряду Nissan та Infiniti.
Наш автоцентр – один із небагатьох дилерських центрів, який повністю відповідає стандартам марки Nissan і забезпечує всі вимоги щодо виконання технічних процесів. Автоцентр «ГалАвтоСвіт» збудовано спеціально для того, щоб наші клієнти мали доступ до високого рівня сервісного та технічного обслуговування, одночасно маючи можливість попрацювати в Інтернеті, скориставшись технологією Wi-Fi.

Команда «ГалАвтоСвіту» постійно працює над вдосконаленням якості надаваних послуг. Наша головна гордість – це наші клієнти, а робота з клієнтом – послідовний і безперервний процес, який в принципі ніколи не закінчується, а лише переходить на новий рівень. Довіра наших клієнтів і довгострокова співпраця – ось вища нагорода за нашу роботу.

Для приємного проведення часу ми раді запропонувати комфортабельну зону відпочинку та затишне кафе, яке розміщене на другому поверсі нашого автоцентру.

Кожного дня з 09.00 до 19.00 у будні та з 09.00 до 15.00 – у суботу для Вас відкритий просторий виставковий зал, працює авторизований сервісний центр, обладнаний за останнім словом техніки та виконуючий ремонт будь-якої складності.