В кінці минулого року компанія Nissan офіційно представила на Токійському автосалоні концепт електричного позашляховика IMx Concept, який в найближчі роки отримає серійну версію.

У момент презентації концептуального прототипу повідомлялося, що серійна версія Nissan IMx Concept буде заснована на платформі електрокара Nissan Leaf нового покоління. Однак тепер стало відомо про те, що в основі моделі буде лежати «оригінальна архітектура».

Про це в інтерв’ю іноземним ЗМІ розповіли офіційні представники бренду в рамках виставки споживчої електроніки CES-2018. У бесіді з журналістами виконавчий віце-президент Nissan з глобального маркетингу та продажу Даніель Шіллачі (Daniele Schillaci) зазначив, що «новий електричний кросовер буде їздити на спеціальній платформі».

Нагадаємо, що концепт Nissan IMx Concept був оснащений парою електричних моторів, сумарною віддачею близько 430 кінських сил і 516 Нм крутного моменту. Заявлений запас ходу – близько 600 кілометрів. Крім цього, прототип міг використовуватися, як «віртуальна електростанція, повертаючи невикористану електроенергію».

Очікується, що новий серійний електричний позашляховик Nissan, побудований за зразком концепту IMx Concept, офіційно дебютує до кінця поточного десятиліття.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниСерійний електрокросовер Nissan IMx побудують на «оригінальній» платформі