У Токіо представили два нові концептуальні автомобілі Nіssan: IMk і Ariya (фото, відео)

Сьогодні у Міжнародному автосалоні в Токіо було представлено два нові концептуальні автомобілі Nіssan: IMk і Ariya.

Обидва концепт-кара вказують вектор майбутнього розвитку модельного ряду Nissan і відкривають нові можливості для дизайну і технологій завдяки своїй новій електромобільній платформі.

Nissan Imk і Ariya

«Це час змін для автоіндустрії і нова ера відкриттів для Nissan, – каже Куніо Накагуро (Kunio Nakaguro), виконавчий віце-президент Nissan з досліджень і розробок. – Ми були одними з перших в розробці електромобілів і високоінтелектуальних технологій допомоги водієві, і, як показують два наших нових концептуальних автомобіля, ми маємо намір продовжувати залишатися світовим піонером у цій галузі».

Концепт-кар Ariya демонструє нову мову дизайну Nissan, який отримав назву «нестаріючий японський футуризм».
Цей новий дизайнерський мову поєднує в собі можливості, відкриті нової, повністю «електричної» платформою компанії, і традиційний японський мінімалізм.

Nissan Ariya

Концепт-кар Nissan IMk пропонує передові технології Nissan Intelligent Mobility і потужну електричну силову установку в компактному кузові.

Nissan Imk

Це нове втілення традиційних для японського ринку Кей-карів.

Відео можна переглянути за посиланням:

Ariyahttps://www.youtube.com/watch?v=4352tmA09nA&gl=RU

IMkhttps://www.youtube.com/watch?v=_bqfLFrJYjI

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниУ Токіо представили два нові концептуальні автомобілі Nіssan: IMk і Ariya (фото, відео)