\"\"

Nissan Qashqai – це найуспішніша модель за всю 83-річну історію компанії Nissan: з моменту запуску в 2007 році було продано більше 2 300 000 автомобілів. Ця модель виграла понад 80 нагород, в тому числі 19 титулів «Автомобіль року».

\"\"

Новий Nissan Qashqai отримав значні поліпшення, які підкреслюють його преміальний статус. Оновлення торкнулися чотирьох областей – це сучасний новий дизайн екстер\’єру, високоякісна обробка салону, поліпшені ходові характеристики, а також нові технології Nissan Intelligent Mobility, які забезпечують більш високий рівень комфорту і впевненості керування транспортним засобом.

Дані зміни засновані на розумінні споживчих настроїв і зворотного зв\’язку з покупцями, які покликані зміцнити очільні позиції Nissan Qashqai в сегменті кросоверів.

\"\"

Андрій Нестеренко, Генеральний директор компанії «Ніссан Мотор Україна», прокоментував: \”Nissan Qashqai з моменту його запуску в 2007 році заснував сегмент міських кросоверів і став гідним представником бренду Nissan. Ця модель стала феноменом продажів, який вивів нас на лідерську позицію в цьому сегменті. Завдяки удосконаленням в області дизайну, якості, технологій і динаміки водіння ця позиція буде збережена і примножена\”.

\"\"

Новий Nissan Qashqai створювався інженерами Nissan в науково-технічному центрі в Кренфілді, Великобританія. Нове покоління кросовера буде виготовлятися на сучасному заводі компанії Nissan в Сандерленді, Великобританія. Це підприємство є одним з найбільш високопродуктивних автомобільних заводів в Європі з найвищими стандартами якості.

\"\"

Скоро купити новий Nissan Qashqai 2017 року можна буде у Львові, в автосалоні \”Галавтосвіт\”.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниВ Україні стартують продажі Nissan Qashqai 2017