В Україні зняли фільм про рідкісний спорткар Nissan

  • Короткометражка позмагається в престижному конкурсі International Motor Film Awards

У нинішньому році за нагороди конкурсу кіно про автомобілі International Motor Film Awards позмагається український фільм. Короткометражка Touching the skyline («Доторкнутися до горизонту») представлена в категорії студентського кіно.

Touching the skyline розповідає історію рідкісного в Україні купе Nissan Skyline C210 1981 року. Праворульне авто з Японії було випадково виявлене в Києві одеситом Дмитром Щоткевичем, який взявся за тюнінг Ніссан Скайлайн.

Дмитро придбав автомобіль 1981 року випуску в напіврозібраному стані. Чоловік відновив авто в стилі “шікаратан” – спорткар занижений, у нього розширені колісні арки, встановлені передній і задній спойлери та модернізований двигун. Привертають увагу і широкі шини Pirelli. Власник два роки збирав деталі, потроху відновлював машину, щоб досягти бажаних результатів.

Під капотом Nissan Skyline C210 – 2,0-літрова четвірка з турбонаддувом. У стоці вона розвивала 145 л.с., але нова турбіна Garrett зробила мотор потужнішим. До речі, це перший японський автомобіль з турбонаддувом.

Режисер Андрій Статєв зняв про машину захоплюючий фільм-історію, яка увійшла до фіналу конкурсу International Motor Film Awards в номінації Best Student Film. Короткометражна екшн-стрічка розповідає про втілення мрії Дмитра Щоткевича через створення свого Skyline.

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниВ Україні зняли фільм про рідкісний спорткар Nissan