Як вберегти автомобіль без гаражу

Доволі часто тотальний дефіцит автостоянок у центрі міста, а також дорожнеча гаражів і парковок, які охороняються, змушують водіїв залишати свої машини просто неба.

Водночас автовласники, яким потрібно щодня зранку вирушати в подорож, авто зазвичай ставлять неподалік дому. Однак це не означає, що машина залишиться неушкодженою. Якщо навіть не говорити про автомобільні крадіжки, то найгіршим жахом автомобіліста, який залишає машину під дощем, снігом і вітром – швидка корозія кузова та постійний бруд на покритті, вітровому та боковому склі, даху.

То як же зберегти машину, якщо немає гаражу?

Фахівці радять насамперед варто дотримуватися кількох простих правил:

1. Щоб тримати машину чистою, не потрібно її ставити безпосередньо під вікнами будинку. Це убезпечить від падіння на авто снігу і криги взимку, опалого листя восени. Також не варто залишати машину поблизу сміттєвих контейнерів. Є ризик неприємно пахнути і тісно «познайомитися» зі сміттєвою вантажівкою.

2. Не варто залишати авто під деревами, особливо старими або хворими. Адже під час бурі або шквального вітру дерева можуть упасти на машину і пошкодити її. Разом із цим на авто можуть падати гілки і дряпати дах, капот і багажник.

3. Вирішенням проблеми може стати придбання спеціального чохла для автомобілів.

Це збереже автомобіль улітку від дощу, а взимку від примерзання чохла до машини.

4. Потрібно подбати про безпеку авто. Найкраще встановити на машину сигналізацію, яка негайно дистанційно повідомляє власника про намагання вдертися до салону або викрасти авто. Надійну сигналізацію на свій автомобіль Ви можете встановити у нас!

Дотримуйтеся цих простих правил та бережіть себе і свій автомобіль!

Джерело: Твій Портал