Завод Nissan у Великобританії випустив мільйонний Juke

  • Juke стає четвертою моделлю Nissan на заводі в Сандерденді, обсяг виробництва якої перевищив 1 млн. одиниць
  • До Juke «мільйонником» заводу був родоначальник сегмента кросоверів – Nissan Qashqai
  • Покупцям останнього покоління Juke на вибір пропонується понад 23000 різних варіантів комплектації і оздоблення

Вісім років тому компанія Nissan розпочала випуск моделі Juke, саме так зародивши сегмент компактних кросоверів. І ось з конвеєра заводу в Великобританії (Сандерленд) зійшов мільйонний за рахунком Juke. В середньому, кожні 105 секунд завод випускає один такий автомобіль.

Nissan Juke 2018 модельного року славиться неповторним спортивним стилем і пропонує безліч можливостей персоналізації інтер’єру і екстер’єру. Завдяки всім можливим опціям і їх комбінаціям покупці нової моделі Juke в Європі можуть вибирати більш ніж з 23000 варіантів комплектації.

Комплектація мільйонного Juke, виробленого в Сандерленді – LE + Perso з кузовом кольору Vivid Blue, який став зовсім недавно доступний для даної моделі.

Кевін Фіцпатрік (Kevin Fitzpatrick), старший віце-президент Nissan Europe з виробництва, закупівель та управління поставками, сказав: «Один мільйон вироблених одиниць – фантастичне досягнення для будь-якої моделі. Вісім років тому ми не зустрічали нічого схожого на Juke – він створив абсолютно новий ринковий сегмент і приніс на ринок унікальний, небачений дизайн. Але повернувшись в сьогоднішній день, ми побачимо цілий мільйон покупців Juke, який як і раніше очолює свій сегмент. Просто дивно, що модель 2018 року з усіма її удосконаленнями і опціями для персоналізації настільки ж популярна, як і автомобіль, який вперше зійшов з конвеєра в 2010 році».

Juke став другим кросовером, що випускається на цьому заводі. Він пішов за піонером сегмента – Nissan Qashqai, виробництво якого стартувало в 2006 році і з якого почалося лідерство Nissan в сегменті кросоверів. З того часу в Сандерленді було побудовано більше 3 млн. автомобілів Qashqai.

В 1 млн. Вироблених Juke входить і преміальна спортивна модифікація Juke NISMO, випуск якої на заводі в Сандерленді почався в 2012 році. Статистика продажів свідчить, що серед покупців Juke в Європі найбільшою популярністю користується чорний колір кузова. Цей же колір залишається «вибором номер один» для деталей оздоблення інтер’єру і екстер’єру.

Juke як і раніше має великий комерційний успіх; в 2017 році в Європі обсяг продажів перевищив 95 000 одиниць. Останнє оновлення моделі має нову радіаторну решітку з V-подібним елементом «V-motion» (кольору темний хром), затемнені передні блоки фар / ліхтарів і повторювачі покажчиків повороту на зовнішніх дзеркалах. У базове устаткування всіх версій, тепер включені світлодіодні протитуманні фари.

У лінійку колісних дисків Juke комплектації SE + і дорожчих версій додані варіанти діаметром 16 “і 18”. Для версій QE + Perso і LE + Perso доступні колісні диски з кольоровими вставками.

Для інтер’єру передбачені додаткові варіанти декору в помаранчевій (Anodized orange) і блакитній (Anodized blue) гамі, а також сидіння і підлокітники з оббивкою з чорної штучної шкіри і дашок над панеллю приладів з подвійним кольоровим декоративним швом. Для Juke доступна аудіосистема BOSE Personal, що забезпечує високоякісне звучання. Звук оточує водія з усіх боків завдяки акустичним колонкам, вбудованим в підголівник водійського сидіння.

На новий Juke встановлюються розроблені Nissan інноваційні системи допомоги при водінні, такі як система кругового огляду (AVM), система виявлення рухомих об’єктів (MOD), система попередження про зміну смуги руху (LDW) і система попередження про появу об’єкта в «мертвій» зоні ( BSW).

ГалАвтоСвіт офіційний дилер Nissan у ЛьвовіНовиниЗавод Nissan у Великобританії випустив мільйонний Juke